Youtube MP3 – MP4 Video Müzik İndirme ve Dönüştürme

Müzik dinlemek için illaki internetiniz olmasına gerek yok bu müzikleri telefonunuzda barındırarak internetiniz olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. Önünüze çıkacak tek sorun ise bu müzikleri nerden bulacağınız ve nasıl indireceğiniz.

İstediğiniz müziği Youtube’den MP3 olarak indirmek artık çok kolay, bu işlemi gerçekleştirmek için sadece internet bağlantınız olması gerekiyor.Büyük bir video sitesi olan Youtube’den video nasıl indirilir sorusunun en doğru ve kısa  anlatımını sizlere bu yazımızda sunacağız.İstediğiniz videoyu mp3 formatına çevirmek için tek tık yeterli. Youtube bünyesinden bir çok siteden daha fazla video barındırıyor. Kullanıcılar aradığı video ve müzikleri bulmakta hiç sıkıntı yaşamıyor. Çünkü Youtube çok geniş bir arşive sahip.Bu video ve müzikleri bilgisayarınızdan dinlemek mi istiyorsunuz? Cevap olarak evet dediyseniz sizlere bir Youtube MP3 ve MP4 indirme programı ve dönüştürme programı yada sitesi lazım.

Youtube MP3 indirme seçeneklerinin en fazla tercih edileni internet üzerinden online YOUTUBE MP3 indirmedir. Youtube videolarını MP3 olarak indirmek için YOUTUBE MP3 adında açılmış bir çok internet sitesi bulunmaktadır, bunları kullanarak Youtube’den MP3’leri anında indirebilirsiniz, ancak biz size daha kullanışlı olarak programlı Youtube MP3 indirmeleri önerebiliriz. Çünkü programlar videolardaki sesleri bozmamakta ve sizlere 4 dakikalık bir müzik için olması gereken 4-5 Megabaytlık bir müzik dosyası vermektedir. Ancak internetten indireceğiniz Mp3 indir siteleri ile sizin bu kalitede bir ses seviyesi bulmanız mümkün olmaz, bu da sizlere kötü bir ses olarak geri dönüş sağlar.

HANGİ PROGRAMI KULLANMALIYIM

Youtube‘den MP3 veya MP4‘leri programlar ile nasıl Youtube MP3 ve MP4 Video Müzik indir dönüştürme seçeneklerine erişebileceğiz. Bu işlem için çok iyi bir uygulama olan ClipConverter adındaki muhteşem program. Bu program ile Youtube’nin müzik arşivini anında bilgisayarınıza indirmeniz mümkün hale geliyor, peki ama Youtube’den MP3’leri bu program ile nasıl indireceğiz? Youtube’de her video için özel bir link adı vardır, bu link adını kopyalayıp bu programa giriş yaptırıp dönüştür seçeneklerinden MP3 veya MP4’ü seçmeniz Youtube MP3 indirmeniz için yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarda DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir? (Resimli Anlatım) başlıklı makalemizde dns adresleri, DNS adresleri listesi ve dns ayarları hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İnşaatta Kullanılan Plastik Kaset Kalıplar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478