Yepyeni Bir Futbol Oyunu: Score Hero!

Muhteşem mobil futbol oyunları yayınlayan First Touch’tan ‘Score Hero’ adında yepyeni bir oyun daha geldi. Konu futbol oyunları olduğunda ilk akla gelen firma olan First Touch firması, ‘Score Hero’ adında yepyeni bir oyun çıkarmaya hazırlanıyor. Oyunun mantığı World Goals oyunuyla aynı mantıkta, ancak oyunun Become A Legend modu gibi efsane bir futbolcu olmanızı sağlayacak diyebiliriz. Oyunun içeriğin merak edenler için, bu içeriği biraz daha açmakta fayda var: Score Hero adlı bu oyunda önce kendi karakterinizi oluşturuyorsunuz ve ardından antrenman maçı yapıyorsunuz. Antrenman maçından sonra ise, karşınıza gelen takımlardan birini seçerek bu takıma yerleşiyorsunuz. Oyunun en heyecanlı kısmı da bundan sonra başlıyor: Artık takımınızın yıldızı olmak ve takımınızı daha üst sıralara taşımak ve sonrasında da şampiyon olmak sizin için çok önemli olacak.

Score Hero Kendi takımınız için kıyasıya mücadele ederken bir yandan da, milli takıma seçilecek ve mücadelenize devam edeceksiniz. Eğer başarılı olursanız, sonrasında gelecek olan terfi tekliflerini de büyük bir zevkle değerlendirebilirsiniz. Ayrıca oyun karakterinizin saçı, sakalı ve kramponu gibi özellikleri istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Score Hero oyununun en güzel yanlarından biri de %100 Türkçe desteğiyle gelmesi diyebiliriz. Oldukça başarılı bir oyun olan Score Hero’nun olumsuz olarak değerlendirilen birkaç özelliği olduğunu da belirtelim. Bu özelliklerden ilki, oyunda yorgunluk ifadesi kalp şeklinde gösteriliyor ve deneme yaptığınızda kalplerin yarısı gidiyor. Oyundaki ikinci ve en büyük olumsuz özellik ise, maçı idare edrken herhangi bir pozisyonda hata yapmanız halinde hatanızı  düzeltmek için para vermeniz gerektiği. Eğer paranız yoksa, en başa dönmek zorunda kalıyorsunuz. Bunun yanı sıra, eğer oyun içi satın alma yapmadıysanız, oyunu sınırlı bir süre oynayabiliyorsunuz çünkü her 12 dk’da bir yarım kalp doluyor. Oyun içi satın alma işlemlerinin maliyeti ise, 3-4 lirayı bulabiliyor. Bununla beraber oyunu biraz yavaş oynayarak para vermeden oynama şansına da sahipsiniz. Ayrıca yayınlanan reklam videolarını izleyerek 1 adet para kazanabilir ve oyununuzda kullanabilirsiniz. Android ve İOS telefonlar için ücretsiz olan Score Hero! oyununu indirip deneyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Horizon Chase Android'de! başlıklı makalemizde en iyi mobil araba yarışı oyunları, horizon chase ve horizon chase android hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Artık İstediğiniz Kişinin What’s App Takibini Yapabileceksiniz!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478