Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri

Mobil mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp bilinmeyen özellikleri ile daha da kullanışlı bir tablo çiziyor.

Günümüzde artık Whatsapp kullanmayanınız yoktur. Mobil mesajlaşma alanında en iyilerinden biri olan Whatsapp, birçok özelliğinin yanında herkesin bilmediği bazı özellikleri de barındırıyor. Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında bilgi edinerek mobil mesajlaşma alanınızı daha da pratik ve kullanışlı hale getirin.

Son Görülme Tarihini Yönet

Whatsapp online bir sistem olduğu için her hareketinizi anı anına takip eder. Bu durumu kontrol etmenize olanak tanıyan bir özelliğinin olduğunu biliyor muydunuz? Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Son görünme yolunu deneyerek son görülme durumunuzu değiştirebilirsiniz.

whats 5

Whatsapp Lock Kullan Mesajların Sana Özel Kalsın

Mesajlarınızın okunması sizi rahatsız ediyor ise Whatsapp Lock kullanarak mesajlarınızın okunmasını engelleyebilirsiniz. Whatsapp a her girdiğinizde şifre soran bu uygulama en basit önlemlerden birisi. Whatsapp aynı zamanda Whatsapp bilinmeyen özellikleri arasında en çok ilgi gören özellik olarak gözümüze çarpıyor.

whats 4

PDF, ZIP, APK Göndermek Artık Mümkün

Whatsapp uygulamasının en büyük dezavantajlarından birisi olan dosya gönderim sorunu, artık Whats Packed2 indirmek ile çözülebiliyor. Android cihazlar arasında dosya gönderim imkanı sunan bu uygulamayı, paylaşım için her iki kişinin de kullanıyor olması gerekiyor.

whats 3

Silinmiş Mesajlarınıza Tekrar Kavuşabilirsiniz

Whatsapp bilinmeyen özellikleri arasında en kullanışlılarından olan silinmiş mesajları geri getirme özelliği, Whatsapp uygulamasını silip tekrar yüklemek ile elde edilebilen bir özellik.

Kişi Kısayolu Oluşturun

Whatsapp uygulamasının sadece bir tane Widget e sahip olması sadece son mesajları görmemizi sağlıyor. Kişileri görmek için bu zamana kadar extra widget bulunmuyordu. Oysa sadece konuşmanın üzerine basılı tuttuğumuzda kişileri de görebiliyoruz. Whatsapp bilinmeyen özellikleri arasında en basiti olan bu özellik ile kişileri aramanız gerekmeyecek.

whats

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Iphone 7 Yolda mı? başlıklı makalemizde iPhone 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG Yeni Akıllı Saati Geliyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478