Yeni Tarayıcı Browser’la Kullanıcılar Oturdukları Yerden Para Kazanacak!

Mozilla’nın kurucusu ve Java Script’in kurucusu olan Brendan Eich, yeni bir tarayıcı konusunda çalışmalara başladı. Üstelik bu yeni tarayıcı sayesinde kullanıcılar para da kazanabilecek.

Kullanıcılar Chrome, Firefox veya Opera gibi tarayıcılardan sonra yeni bir tarayıcı kullanmaya yanaşmak istemeyebilirler, bu nedenle de kullanıcıları bu yeni tarayıcıya alıştırmak için yeni bir takım uygulamalar geliştirilmeye çalışıldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle Brendan Eich’te bu yılın sonuna doğru geliştireceği yeni yazıcıda kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak uygulamalar geliştirmeye çalışmakta.

Yeni tarayıcı

Brave Browser adı verilecek olan bu yeni tarayıcı, sitede yayınlanacak olan bütün reklamları engellemeyi amaçlıyor. Bu sayede siteye kendi reklamlarını koyacak ve elde edilen gelirleri de ortak bir havuzda toplayacak. Daha sonra ise toplanan bu gelirler, kullanıcı, tedarikçi ve Brave arasında paylaştırılacak.

Kullanıcılar dışında kalan platformların ise reklam gelirlerini neden paylaşacağı konusunda ise tarayıcıyı oluşturmasından dolayı ve ayrıca reklamın yayınlanmasından dolayı olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de, sadece bu tarayıcı üzerinden sörf yapmanın yetaerli olup olmayacağı. Buna ek olarak şimdilik sadece sörf yapmak yeterli olsa da, ilerde tarayıcı tarafından bazı şartlar öne sürülebilir. Ancak hangi şartlar öne sürülürse sürülsün, Brave Browser’ı kullanan bütün kullanıcılar her ne olursa olsun, para kazanabilecek. Sahip olduğu bütün bu özellikleri sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Brave Browser, yıl sonundan itibaren kullanılmaya başlanacak.

Bir önceki yazımız olan 360 Derecelik Kamerası Bulunan Telefon Yezz Sfera! başlıklı makalemizde 360 derecelik görüntü ve Yezz Sfera hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

360 Derecelik Kamerası Bulunan Telefon Yezz Sfera!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478