Yeni Samsung Galaxy S7 İşlemcisi Yolda

Samsung Galaxy S7 için kullanılan işlemciye rakip olarak yeni bir işlemci üzerinde çalışmalar yapıyor. Snapdragon 820′ ye rakip olan yeni Samsung Galaxy S7 işlemcisi yolda. Samsung Galaxy S7 işlemcisi hız testlerinde yüksek puanlar alıyor.

Çin’den gelen sızıntılara göre  Samsung’un SoC’si, özel Exynos M1 işlemci çekirdekleri ile yüksek puanlar alıyor. Sammobile sitesinde de yer alan bilgilere göre Samsung Galaxy S7 işlemcisi Geekbench tek çekirdek puanlamasında 2136 puan alan işlemci çoklu çekirdek puanlamasında 7497 puan almayı başardı. Samsung Galaxy S7 işlemcisi hız tespitleri sayesinde Note 6 Galaxy S7 de kullanılması beklenen bir işlemci olarak kayıtlara geçiyor.

Yeni işlemcinin 2016 senesinde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Hız konusunda yüksek performans sergilemesi beklenen yeni Samsung Galaxy S7 işlemcisi, cihazların rahat geçişler yapması bakımından en çok tercih edilen işlemciler arasında yer alacak gibi görülüyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell, şebeke performansını ‘drone’ ile ölçüyor başlıklı makalemizde 3.köprü, drone ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Turkcell, şebeke performansını ‘drone’ ile ölçüyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478