Yeni Nesil LG Cinema 3D TV

LG Markası son ürünü LG Cinema 3D Televizyonu’nu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Son yıllarda 3 Dimension (boyut) özelliği olan televizyonlara olan ilgilinin artmasıyla beraber LG Markasının piyasaya sürdüğü bu ürün, diğer 3D özelliğine sahip televizyon ve sinema sistemlerine göre daha konforlu olmakla birlikte, içerisinde daha fazla özellik barındırmaktadır.

Eski 3D gözlüklerle izlenen yayınlarda hemen hemen herkesin karşılaştığı sorunlardan birisi, gözde yanma ve bir süre sonra oluşan baş dönmesiydi. İşte LG Cinema 3D TV sistemiyle elde edeceğiniz, aynı zamanda şarj etmeyi gerektirmeyen özel gözlükler sayesinde bu dertlerden kurtulabiliyorsunuz. Aynı zamanda 16 gram ağırlığında olan bu gözlüklerin kullanımı diğerlerinin aksine kesinlikle çok daha rahattır. Bu mükemmel özelliklerin yanında, 3D gözlüklerin fiyatı, eski nesil gözlüklerden çok daha ucuzdur.

LG Cinema 3D Televizyon teknolojisinin biz televizyon severlere sunduğu avantajlardan biri de, 3D Boost sistemidir ki, bu sistem ile beraber, diğer eski nesil 3D Televizyonlardan iki kat daha parmak bir görüntü sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, 2D kullanımda bile, yine diğer eski nesil teknolojilere göre kesinlikle daha parlak bir yayın sizin beklemektedir.

LG Cinema 3D Televizyon’un bitmek bilmeyen özelliklerinden biride, geniş açılı izleme olanağı. Bir oda içerisinde aynı televizyondan farklı açılarda da televizyon izlemek artık mümkündür. Bu geniş açılı sistem ile birden çok insan aynı anda ekrandaki görüntüyü izleyebilecektir.

Bir önceki yazımız olan Apple iPhone 7 Geliyor ( İşte Cıkış Tarihi ) başlıklı makalemizde iphone ve iPhone 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apple iPhone 7 Geliyor ( İşte Cıkış Tarihi )

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478