Yeni iPhone Geliyor!

Apple San Francisco’da düzenlediği bir etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Bunlardan birisi de yeni Iphone 6s oldu. Iphone severler için sevindirici bir haber olarak bildirebiliriz ki yeni Iphone geliyor. Bir diğeri ise iPad Pro oldu.

Apple CEO’su olan Tim Cook iPad Pro’ nun yeni nesil bilgisayar modelimiz olacağını söyledi. iPad Pro tablet ve dizüstü bilgisayarın birleşim özelliklerinden oluşacak. Apple pencil ile kullanıma sunulacak olan iPad Pro A9X işlemci ile çalışacak. Klavyesi ve 32,8 cm ekranı ile tanıtıldı.

Yeni iPhone ise Apple’ın 3 boyutlu dokunma teknolojisine sahip. Daha gelişmiş özellikleri olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus kamera özellikleri ile de daha geniş bir kapsam alanına sahip. Akıllı telefonlar ayrıca daha hızlı çalışması ile de ilgi çekiyor. iPhone 6s 25 Eylül itibari ile Fransa, Kanada, Avusturalya, Çin, Almanya, Singapur, Japonya, Porto Rico, İngiltere, ABD’ de satışa sunulacak.

iPhone 6s yeni özellikleri ile daha zengin görsel özelliklere sahip. Bunun yanında pil gücü bakımından da güçlendirilmiş. Apple yeni ürünlerini tanıtırken tüm cihazlarının daha fazla güçlendirilmiş pil gücüne sahip olduğunu da ekledi.

Bir önceki yazımız olan Mars'ta Yeni Yaşam Formu İddia'sı! başlıklı makalemizde Curiosity, mars ve NASA hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mars’ta Yeni Yaşam Formu İddia’sı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478