Yeni Hitman Oyunu Ortaya Çıktı!

Square Enix şirketi tarafından geliştirilen ve adeta efsane haline gelen Hitman oyununun son versiyonunun 8 Aralık tarihinde çıkması bekleniyor. Oyunun çıkmasına daha uzun bir süre olsa da ilk uzun oynanış videosu yayınlandı ve bu durum heyecana neden oldu.

hitmann

Agent 47 Dönüyor!

Agent 47 kodlu ajanın maceralarını anlatan ve aynı zaman beyaz perdeye de yansıtılan Hitman, tüm dünyada son derece önemli satış rakamları elde etmektedir. Verilen görevleri tamamlamaya çalıştığımız Hitman oyununun yeni versiyonu özellikle grafikleri ile dikkat çekmektedir. Serinin ilk oyunu çıktığında adeta efsane haline gelmişti. Sonraki oyununda hem beklenti arttı hem de grafikler çok daha gelişti.

8 Aralık 2015 tarihinde çıkması beklenen oyunda, yönlendirdiğimiz Agent 47 görevleri hem gizli halletmekte hem de farklı yollarla halledebilmektedir. Yani, görevleri tamamlama konusunda gizlilik durumu oyuncuya bırakılmış bir ayrıntı. Bunun yanı sıra kullanılan silahların da çok daha geniş ve ayrıntılı olduğu görülmektedir.

Hitman oyununda dikkat çeken bir başka hususta gerçeklik kısmıdır. Square Enix firması yetkilileri tarafından, gelmiş geçmiş en iyi Hitman oyunu diye lanse edilen oyun, şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. Oyunun çıkış tarihinin geri çekilmesi yönünde firma, mail yağmuruna tutuldu ancak tarih konusunda bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor.

hitmannn

Konsol Sorunu!

Hitman serisinin en iyi oyunu olur mu bilinmez ancak uzun oynanış videosu hemen milyonlarca kişi tarafından izlendi. Oyunun ön siparişe açılmasıyla birlikte önemli satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Oyun ile ilgili en önemli eleştiri ise, sadece yeni oyun konsolları için çıkacak olmasıdır. Bu nedenle oyunu PS4 ve Xbox One kullanıcıları kullanabilecek.

Hitman konusunda merakla bekleyen milyonlarca kişinin beklentileri boşa çıkmayacak görünüyor. Bakalım oyun, beklenen satış rakamlarına ulaşabilecek mi ve eleştirmenlerden geçer not alabilecek mi?

Bir önceki yazımız olan FIFA 16 Demo Geliyor! başlıklı makalemizde ea sports, fifa 16 ve fifa 16 demo hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Google Chrome’dan Müthiş Haber

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478