Yeni Apple TV iPhone 6s ile Birlikte Eylül Ayında Duyrulacak!

Yeni Apple TV iPhone 6s ile Birlikte Eylül Ayında Duyrulacak!

Apple şirketinin uzun zamandır raflarda yer alıp satışını gerçekleştirdiği, fakat yenilik kazandırmadığı Apple TV ? ürünü ile ilgili yeni farklı iddialar gelmeye başladı. İşte en yeni Apple TV çıkış tarihi ve hakkındaki detayları.

Apple firması, kendinden pek beklenmediği üzere Apple TV ? ürününü uzun bir süreden beri yenilemekten yana hiç adım atmıyor. En son WWDC 2015 etkinliği kapsamında, Apple TV’nin yeni özellikler kazanacağı tahmin ediliyordu fakat bu tahminler WWDC 2015 de karşılık bulmadı. Son gelen sızıntılara göre ise Apple şirketi, Eylül ayında gerçekleştirmesi beklenen bir program kapsamında iPhone 6s ve iPhone 6s Plus cihazlarının yanında, yepyeni bir Apple TV? ürününü de duyuracak.

Yeni Apple TV ?, iPhone 6s ile birlikte tanıtılabilir!

Bilindiği üzere Apple, yeni iPhone cihazları için tanıtım tarihi olarak her yılın 9. yani Eylül ayını tercih ediyor. 2015 yılında da bu geleneği bozmayacağı düşünülürken bunun yanında, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus cihazlarını Eylül 2015 ortalarında tanıtması bekleniyor.

Yeni Apple TV Çıkış Tarihi!
Bu beklentiler içerisine Apple TV cihazı da eklenmiş oldu. Zira dedikodulara göre Apple şirketi, yenilediği Apple TV ? ürününü Eylüldeki etkinliğinde tanıtacak.

Apple şirketinin, yeni Apple TV ürünü ile üzerinde farklı farklı geliştirmelere devam ettiği ve ayrıca HomeKit kapsamında, farklı yenilikler içeren ayrıntılara ve daha ince ve daha çok portlu tasarımı ile dikkat çekeceği de konuşulanlar arasında.

Türkiye’de de doğrudan Apple TR tarafından satışa sunulan Apple TV ?, 2015 kapsamında merakla kullanıcılar tarafından yenilenmesi beklenen ürünler arasında yer alıyor. Eylül ayı ortasındaki etkinlik ile bu beklentilerin ne derece cevap bulacağı, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile beraber ortaya çıkmış olacak.

Bir önceki yazımız olan Bugün Mavi Ay Günü! başlıklı makalemizde Mavi Ay hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bugün Mavi Ay Günü!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478