Xperia C5 Ultra ve Xperia M5

Xperia C5 Ultra ve Xperia M5 Fiyatları

Akıllı telefon dünyasında bir çok marka ve özelliğin bulunduğu ölçütlerin yanında fiyatta çok önemli bir alan kaplamaktadır. Yüksek performans düşük fiyat bir çok insanın istediği özellikler, kriterler arasındadır.

Sony iki yeni telefonu ile akıllı telefon piyasasına yeniden düşmeye hazırladığı fiyat aralığını severlerine duyurmuştur. En uygun fiyata en iyi telefon almak isteyen bireylerin bir numaralı tercihleri arasında bulunan Sony’nin yeni telefonları Xperia C5 Ultra ve Xperia M5’dir. Geçen haftalarda bu iki cihazı Android Lollipo’lu telefonu Xperia C5 Ultra ve Xperi M5’i severlerine tanıştmıştı. Cihazın önümüzdeki ay bir çok ülkede satışa sunulacağı da verilen açıklamalarda geçmişti.

Tam olarak fiyat lansmanı hakkında net bir fiyat vermese de Xperia C5 Ultra için ortalama olarak 425 dolar istenmekte. Yalnız bu verilen fiyat ortalaması Hong Kong için geçerli olmakta. Daha önceki sızıntı haberlerde de bu fiyat ortalaması olacağı bilinse de resmin açıklama yapılmadan net bir şeyler mümkün değildir. Son haberde ise Sony’nin yeni telefonu olan Xperia M5 için bilgiler sızılmış durumda. Ortalama olarak 408 dolar civarında bir miktar belirlenmektedir. İşin dikkat çeken kısmı da Hong Kong’da 425 dolara satılan Xperia C5 Ultra Tayvan’da 375 dolar olarak gözükmekte.

Ülkemiz hakkında henüz net bir fiyat belirlemeyen Sony, yakın zaman aralığında geçerli bir fiyat listesi çıkarılacağı düşünülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Rüzgar Enerjisi İle Çalışan USB Şarj Makinası Yapıldı başlıklı makalemizde rüzgar enerjisi ile sarj makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Huawei Ascend Mate 7 Mini

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478