World of Warcraft: Legion’da Karazhan’a Dönmeye Hazır Mısınız?

Gamescom tüm heyecanıyla sürerken gelen duyurular ve tanıtım videoları oyunseverleri memnun ediyor gibi görünüyor.

Dün Blizzard tarafından yapılan duyuruda World of Warcraft için yeni genişleme paketi Legion daha çıkmadan bir sonraki içerik yaması hakkında bilgiler verildi. 7.1 yaması ile tam 10 yıl önce The Burning Crusade genişleme paketinde raid olarak oynadığımız Karazhan 5 kişilik zindan olarak tam 9 boss ile birlikte oyuna geri dahil oluyor!

Blizzard’ın eski zindanları yeniden güncelleyerek genişleme paketlerinde tekrar yayınlamayı sevdiğini biliyoruz. Daha önce Naxxramas, Zul’Aman, Zul’Grub, Scholomance, Upper Blackrock Spire gibi zindanların güncellenmesinden sonra Karazhan gibi büyük bir raidi 5 kişilik zindana çevirmelerini beklemiyorduk ama bu kararın ardında hem geçtiğimiz aylarda gösterime giren Warcraft filminde Karazhan’ın önemli bir rol oynayarak tekrar gündeme gelmesi ve Legion hikayesinde Khadgar açısından büyük önem taşıması ile hikayeye dahil etmiş olmaları muhtemel.

Patch notlarına bakınca eski Karazhan’ın hala duracağını ve isteyen oyuncuların hala oradan item düşürebileceğini görüyoruz. Ayrıca 7.1 yaması yeni raidler olan The Emerald Nightmare ve The Nighthold arasında ufak bira raid ile Stormheim hikayesini sona getirecek.

World of Warcraft: Legion 30 Ağustos’ta tüm serverlara yüklenecek.

 

Bir önceki yazımız olan Dark Souls 3'ün Yeni DLC Paketi Ashen Ones 24 Ağustos'ta Çıkıyor! başlıklı makalemizde ashen ones, dark souls 3 ve From Software hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Dark Souls 3’ün Yeni DLC Paketi Ashen Ones 24 Ağustos’ta Çıkıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478