World of Tanks 9.14 Güncellemesi Çıktı!

world of thanks 9.14 guncelleme

Oyuna birçok yeni özellik katan World of Tanks 9.14 güncellemesi resmen yayınlandı. Yeni güncelleme ile oyuna 24 tane HD tank modeli eklendi. Ayrıca oyunun grafikleri, sesleri ve kontrolleri de iyileştirildi.

World of Tanks’ın kontrolleri de artık daha gerçekçi, daha önceleri hızlı tankları kontrolde zorluk yaşayan oyuncuların artık ellerinin altındaki canavara daha iyi hükmedebilecek.

World of Tanks 9.14 güncellemesi ile birlikte ses konusunda da oyun bir adım daha ileriye taşınmış. Oyundaki tankların seslerinin gerçekte kaydedildiğinden ve oyuna aktarıldığından haberinizi var mıydı? Evet Audiokinetic Wwise ses motoru ile World of Tanks günden güne daha geniş ses frekansı aralıklarında kayıtlarla oyunculara daha gerçekçi deneyim sunmayı amaçlıyor.

Oyuna girdiğinizde eğer 9.14 güncellemesini yaptıysanız sizleri bir de sürpiz bekliyor, Rampage moduna Ravaged Capital haritası eklendi ve bu sayede İkinci Dünya Savaşı yıllarında Paris cephesinde bulunacaksınız.

world of thanks 9.14 guncelleme

world of thanks 9.14 guncelleme

Bir önceki yazımız olan Total War: Warhammer Çıkış Tarihi ve Gerekli Sistem Özellikleri başlıklı makalemizde Total War: Warhammer Çalıştıracak Bilgisayar, Total War: Warhammer Çıkış Tarihi ve Total War: Warhammer Oynatacak Bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Total War: Warhammer Çıkış Tarihi ve Gerekli Sistem Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478