Windows 10 Redstone Gelmeye Hazırlanıyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Microsoft’un kullanıma sunmuş olduğu yeni işletim sistemi Windows 10 kullanıcıları tarafından çok fazla sevilip talep edilmeler ise gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Microsoft öte yandan yeni işletim sistemini yaymaya çalışırken bir yandan ise yeni işletim sistemine yeni özellikler getirmeye hazırlanmaktadır. Windows 10‘ da bildiğiniz gibi her durum tamda istenilen gibi yolunda gitmektedir. Fakat Windows 10 beraberinde pek çok hataları da beraberinde getirmektedir. Microsoft bu var olan hataları yayınladığı zaman ufak güncellemelerle düzeltmeye çalışsa da önümüzde ki sene içerisinde büyük bir güncelleme yayınlayacağı düşünülmektedir.

Microsoft’un Windows 10 için yayınlayacak olan bu büyük güncellemenin adı ise Redstone olarak belirlenmiştir. Birçok insanda oluşacak sorulardan biri ise peki bu büyük güncelleme ile Microsoft’un yeni işletim sistemi olan Windows 10’da nelerin değişmesine öncülük edecek? Microsoft tarafından bu ay yayınlanması beklenen Threshold 2 güncellemesinden daha sonra Windows 10 için gelecek olan bir sonraki büyük güncelleme de Redstone olacaktır. 2016 senesinin ortalarında yayınlanması planlanan ve yeni güncellemenin beraberinde getireceği yeni özellikler hakkında yeni bilgiler bulunmaktadır. Alınan son ve yeni raporlara göre Redstone kod adı ile bilinen güncelleme Windows 10 Mobile kullanan telefonunuzu PC gibi kullanmanızı sağlayarak ‘Continuum’ işlevlerini genişletmeye odaklanacaktır. En önemli farklılıklardan bir tanesi ise cihazlar arasında gerçek zamanlı etkileşim olacak gibi görünmektedir.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Edge tarayıcısı artık içerik de yansıtabiliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xiaomi’den Telefonla Kontrol Edilebilen Segway!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478