Windows 10 (PC) Mağazasının Yeni Görünümü

windows 10 mağaza

Microsoft’un 21 Ocak’da düzenlediği etkinlik ile tanıtımı yapılan Windows 10’un detayları yayınlanan güncellemeler ile gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Etkinlikte duyurulan PC için Windows 10 teknik önizleme için yayınlanacak yeni yapı güncellemesi beklenenden erken yayınlandı. İçinde Türkçe’nin de bulunduğu 25 yeni dil seçeneğini içeren, PC’ye Cortana‘yı getiren; Modern UI 2.0 ile bizleri tanıştıran Windows 10 Yapı 9926 bugün yayınlandı.

Yeni yayınlanan Windows 10 sürümü ile birlikte önceki 9876 sürümünün bir çok hatası giderilirken, kararlı sürümde bizleri karşılayacak olan yenilikler göründü. Etkinlikte bahsi geçmeyen yeniliklerden biri olarak; Windows 10’un bu sürümünde yeni yüzüne kavuşan Mağaza göründü.

Temel ‘Mağaza’ uygulamasından bağımsız olarak ‘Mağaza Beta’ olarak sunulan uygulama Modern tasarıma daha uygun görünüyor. Ancak belirtmekte fayda var ki, henüz hataları beraberinde getiriyor; özellikle en temel aramalarda bile bir çok arama sonucu bulunamıyor.

Eski (Solda) - Yeni (Sağda)

Uygulama içerisinde;

Eski (Solda) - Yeni (Sağda)

Bir önceki yazımız olan Bilgisayarda Whatsapp'a Kişi Ekleme başlıklı makalemizde bilgisayara whatsapp indir, bilgisayarda whatsapp kişi ekleme ve bilgisayarda whatsapp kullanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Lamborghini Kendi Rekorunu Kırdı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478