Windows 10 Kullanıcısı 50 Milyonu Aştı

Microsoft firması 29 Temmuz tarihinden itibaren dünyanın dört bir yanında kullanıcılarla buluşturduğu Windows 10 işletim sistemi önemli bir eşiğide artık dahada geride bıraktı. 24 saat içerisinde 14 milyon kullanıcı tarafından yüklenen Windows 10  son açıklanan  verilere göre tam tamında 50 milyon kişinin bilgisayarında şuan yüklü durumda..

Microsoft 190 ülkede Windows 10 işletim sisteminin dağıtım işlemini basamaklı olarak dağıtmaya devam ediyor. Microsoft tarafından hala resmi bir açıklama olmasa da, yazılım devi 2-3 yıllık sürede bir milyardan fazla cihaz üzerinde Windows 10 işletim sistemini kullandırmayı hedefliyor.

Microsoft son olarak Windows 10’un kullanabilirliğini artırmak için geniş bir iyileştirme güncellemesi yayınlandı. 3081438 seri numarasına sahip olan güncelleme 32-bit sistemlerde 180 Megabayt boyutundaydı. Güncelleme 64-bit sistemlerde ise 350 Megabayt’ın üzerindeydi.

Bir önceki yazımız olan Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri başlıklı makalemizde Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478