WhatsApp Ücretli Mi?

Günlük hayatımızda sms hizmetinin yerini alan Whatsapp uygulamasının ücretli mi yoksa ücretsiz mi tartışmaları yer yer yapılıyor. Bizde bu soru işaretlerini kaldırmak adını WhatsApp uygulamasını ücret yönünden inceleyeceğiz.

Öncelikle WhatsApp uygulamasını ilk kez yüklüyorsanız şirket sizden hiç bir ücret talep etmiyor. Tabii ki bu uygulamanın ücretsiz olduğunu göstermiyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza kurduktan sonra giriş ekranında size 1 yıl kullanım süresi verdiğini belirtiyor. Yani uygulamayı 1 yıl kullandıktan sonra kullanmaya devam etmek için bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

Bu ücret 0.99 $ yıllık olarak belirlenmiş yani TL olarak 2.5 TL gibi bir ücrette tekamül ediyor.

Aranızda ben bu ücreti ödemedim ve hala devam ediyorum diyenler olabilir. Bunlardan biride benim :). Şirket bu ücreti size farkettirmeden tahsil ediyor. Yani bizim ruhumuz bile duymadan WhatsApp şirketi bizden bu parayı alıyor.

Evet… Sonuç olarak WhatsApp uygulaması ücretli bir uygulamadır.

Bir önceki yazımız olan Google Play Store 5.4.10 Sürümüne Güncellendi [Google Play APK İndir] başlıklı makalemizde google play apk indir, google play indir ve google play store apk hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Windows Phone Dns Nasıl Değiştirilir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478