WhatsApp Sesli Arama Özelliği, Telefonlarda Böyle Görünecek

whatsapp sesli arama ozelligi-telefonlarda-boyle-gorunecek-705x290

[tps_header][/tps_header]

WhatsApp’a sesli arama özelliğinin geleceği geçen yıl duyurulmuştu. Facebook’tan da uzunca bir süredir konuyla ilgili açıklama gelmemişti. Fakat AndroidWorld, WhatsApp’a gelecek sesli arama özelliğinin telefonlarda nasıl göründüğünü ortaya çıkardı.

AndroidWorld, WhatsApp’ın kendi sitesinde sesli arama özelliğiyle ilgili yayınladığı metin ve görsel kodları arasından, aşağıda sizinle paylaştığımız görüntüyü elde etti. Hollanda tabanlı siteye göre WhatsApp’a gelecek olan sesli arama özelliğinin çok büyük bir ihtimalle bu şekilde görüneceğini söylüyor.

Paylaşılan görsele göre konuşacak olursak gayet kullanışlı ve sade görünüyor. Aramalar, daha sonra dinlemek üzere kayıt altına alınabiliyor.

[tps_footer][/tps_footer]

WhatsApp, bir yıl dolmadan özelliği sunacağını açıklamıştı. Şunun şurasında bir hafta kaldığına göre haftaya sesli arama özelliğini kullanabileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp mesajlarınızı saklıyor mu? başlıklı makalemizde whatsapp haberleri, whatsapp mesajlar kaydediliyor mu ve Whatsapp mesajları saklıyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2015 Model Motosikletler Büyük Beğeni Topladı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478