Whatsapp İçin Yeni Özellik Hamlesi!

Günümüz gençliğinin birbiriyle mesajlaşmak için kullandığı en popüler program kuşkusuz ki Whatsapp. Eski mesajlaşamama sıkıntısını aşmayı sağlayan Whatsapp’ın yeni güncellemeleri hızla devam ediyor.

 

Geçtiğimiz aylarda mavi tik özelliğiyle mesajın karşı tarafca okunduğu haberini vermeyi sağlayan program şimdilerde mesajlarla ilgili yeni bir özellik eklemeye hazırlanıyor. Bu özellik birçok kişi tarafından sıkıntı yaratıcı bulunsa da, yine de rağbet gördüğü bir gerçek.

 

Bu değişiklik mesaj kutusu çok yoğun olan kullanıcılar için sevilebilecek bir özellik olacaktır.Mesaj işaretleme adı verilen bu özellik sayesinde ; grup ya da kişi ayırt etmeksizin istediğiniz mesajı bulup,işaretleme şansına sahip olacaksınız. Bu mesajlar işaretlenmiş mesajlar adlı kutuda toplanacak ve saklanacak.

 

Bu özelliği hemen kullanmanız için Whatsapp’ın son güncellemesini yüklemeniz gerekiyor.

 

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

koldasanil@gmail.com

Bir önceki yazımız olan Android 6.0 Marshmallow Alacak Sony Cihazları! başlıklı makalemizde android, android 6.0 marshmallow açıklaması ve android 6.0 marshmallow alacak sony cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Windows 10 İçin İnstagram ve Facebook Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478