Whatsapp Arama Özelliği Geldi !!

Ve beklenen özellik artık geldi.

Dünyada popüler iletişim olarak bilinen WhatsApp her geçen gün kendini yeniliyor. Geçtiğimiz günlerde uzun zamandır beklenen sesli arama özelliğini davetiye yoluyla kullanıcılarına duyuran WhatsApp bu uygulamayı aktif hale getirdi. Artık kişilerinizle sesli olarak konuşabilirsiniz.

Peki Aktif Hale nasıl getirebilirim ?
WhatsApp’ın sesli arama özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken birkaç yol var. İşte WhatsApp sesli arama özelliğini aktif hale getirmenin yolu

“Öncelikle cihazınızda WhatsApp’ın son sürümünün yüklü olması gerekiyor. Ardından sesli görüşme özelliği aktif olan birisi tarafından çağrı almalısınız. Bu sayede artık karşılıklı ve sesli olarak görüşme yapabilirsiniz” WhatsApp herhangi bir çağrı yapmadan arama özelliği eklendiğini görebilirsiniz ancak eğer uygulamanız güncel, karşı tarafın güncel değil ise icona tıkladığınızda size hata verecektir. Çağrı yapabilmek için karşı tarafın uygulamayı   güncellemesi gerekiyor.Karşı taraf Uygulamayı güncellediğinde Direk aktif hale gelecektir ve artık arama özelliğini aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Screenshot_2015-03-31-22-41-59Screenshot_2015-03-31-23-13-00

WhatsApp’ın bu uygulamayı kolaylaştırması ve yaygınlaştırması biraz zaman alacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan LG, 4 Yeni Akıllı Telefon Duyurdu başlıklı makalemizde LG Leon, LG Leon fiyatı ve LG Leon inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG, 4 Yeni Akıllı Telefon Duyurdu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478