Wacom “Create More” Yarışmasıyla Yeteneğinizi Ortaya Çıkarın

Wacom ilk küresel tanıtım kampanyası olan ‘Create more’u (daha fazla yarat) ile hedef kitlesi fotoğraf ve çizim alanındaki profesyoneller ve bu işin deneyimli tutkunları olan kişileri bilgilendirmek, onlara ilham vermek ve daha da yaratıcı olmalarına yardımcı olmak için bazı araçlar sunuyor. Profesyonel sanatçıların vereceği eğitimler dahil olmak üzere kaliteli içerikler ve indirilebilir ürünlere sadece bu amaçla hazırlanan ‘Create more’ sitesinden ulaşılabiliyor.

 

Intuos Pro Kazanma Şansı

Kampanya kapsamında dünyaca tanınmış on bir sanatçıdan tasarım konusunda ipuçları edinebileceğiniz e-kitapların yanında Intuos Pro kazanma şansıda elde etmek isterseniz Görsel Mühendis ve Fotoğraf Sanatçısı Benjamin Von Wong’un tasarımı üzerinde ne kadar yaratıcı olabileceğinizi göstermeniz yeterli. Tasarımı indirerek PSD formatında katmanlar üzerinde çalışabilir ve kendi yaratıcı versiyonunuzu hazırlayarak yarışmaya katılabilirsiniz.
Yarışmaya katılabilmek için 30 Ekim 2015 tarihine kadar wacomyarisma@gmail.com mail adresine tasarımlarınızı ulaştırabilirsiniz. Yarışmaya katılanların çizimleri, Wacom’un uluslararası tasarım profesyonellerinden oluşacak bir jüri tarafından değerlendirilecek ve dereceye girenler Wacom Intuos Pro kazanabilecekler.

Wacom Hakkında

1983 yılında kurulan Wacom, 150’yi aşkın ülkede pazarlama ve dağıtım süreçlerini destekleyen ofislere sahip olan ve merkezi Japonya’da (Tokyo Borsası 6727) bulunan küresel bir şirkettir. Wacom’un vizyonu, doğal arayüz teknolojileri sayesinde insanları teknolojiye yakınlaştırmaktır, bu vizyon sayesinde Wacom interaktif kalem tabletleri ve ekranları alanında ve aynı zamanda dijital imzaların kaydedilmesi ve işlenmesi için dijital kalemler ve çözümler alanında dünyanın lider imalatçısı haline gelmiştir. Wacom’un sezgiye dayalı girdi cihazlarının ileri teknolojisi, dünya çapında en heyecan verici resim, film, özel efekt, moda ve tasarımlardan bazılarını yaratmak için kullanılmıştır ve iş kullanıcıları ile bireysel kullanıcılara kişiliklerini ifade edebilecekleri lider arayüz teknolojisini sunmaktadır.

Dünya çapında milyonlarca insan cep telefonlarını, medya tabletlerini veya dizüstü bilgisayarlarını kullanmak ve bireysel yaratıcılıklarını ifade etmek için kablosuz ve bataryasız basınç algılayan dijital kalem teknolojisini kullanmaktadır. Şirket, büyük pazarlarda faaliyet gösteren öncü imalatçılara da OEM çözümleri olarak ürünlerini sunmaktadır. Wacom’un Wacom feel IT teknolojileri olarak adlandırılan arayüz teknolojisi, stratejik ortaklara entegre bir çözüm olarak da sunulmaktadır. Tablet PC imalatçılarının çoğu, bu markanın üstün kullanıcı arayüzü deneyimini sunma konusunda güvenilirliğine ve sahip olduğu ileri düzey özelliklere güvenmektedir

Bir önceki yazımız olan Yeni Whatsapp Bilinmeyen Özellikleri başlıklı makalemizde Whatsapp bilinmeyen özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Iphone 7 Yolda mı?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478