Victor Vran Resmi Olarak Türkçe

Steam’deki oyunların biri daha Türkçe olmuştur. Bulgaristan’ın en büyük oyun firması olan Haemimont’un geliştirmiş olduğu Victor Vran artık resmi olarak Türkçe yapılmıştır. Haemimont Games’in geçtiğimiz senenin yaz döneminde PC için piyasaya sunduğu aksiyon RPG oyunu olan Victor Vran resmi olarak Türkçeleştirmiştir.

3

Techno Game ekibinin Türkçe altyazılarını hazırladığı Victor Vran oyuna eklenen son güncelleme ile artık Türkçe olacaktır. Oyunu şu andan itibaren satın alanlar Türkçe oynayabilliyorlar. Daha önce satın alanlar ise oyunu Steam’de güncelledikten sonra ayarlardan Türkçe seçeneğini işaretlemesi yeterli olacaktır. Victor Vran projesinde yaklaşık olarak 35.580 kelime çevrilmiştir. Gerekli yerlerde ise yerelleştirme ifadelerinden faydalanıldı. Genel olarak oyunda Türkçe karakterler de kullanılmıştır. Victor Vran yeteneğinizin karakter gelişimi ile ekipman kadar önemli olan İblislere karşı mücadele ettiğiniz izometrik bir aksiyon-RPG oyunu olarak karşımıza çıkmakta. Oyundaki başkarakterimiz olan Victor Vran ise iblis ordularıyla veya gizem dolu kötülüklerle savaşmak için Zagoravia şehrine gönderilmiş bir iblis avcısıdır. Oyun esnasında çeşitli dövüş mekaniklerinin dışında birbirinden farklı bulmacalar ya da gizli harita bölgelerine erişme gibi imkânlar sağlayarak oyunculara Aksiyon-RPG türünü izometrik oynanış tarzını sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 10 Ocak-Haftanın En İyi Mobil Oyunları! başlıklı makalemizde Captain Cowboy, Chase&Hunt ve Drivey Car hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Galaxy S6 ile S6 Edge için Klavyeli Kılıf üretildi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478