Uncharted 5 Çıkabilir!

Uncharted 5

Uncharted serinin dördüncü oyunu Bir Hırsızın Sonu piyasaya çıktıktan ve bitirildikten sonra akıllarda soru işaretleri kalmıştı. Yapımcı stüdyo görevlileri konuya açıklık getirdi. Uncharted’ın haklarının Sony’de bulunduğunu ve isterlerse farklı bir yapım stüdyosu ile birlikte Uncharted 5 üzerine çalışabileceklerini söylediler.

Yapımcı stüdyo görevlileri Uncharted 5 hakkında önemli bir noktaya da dikkat çektiler. Son oyun olan Uncharted 4’ün sonu itibariyle Drake’in hikayesinin zorlama olacağını dile getirdiler. Drake yerine farklı bir karakter ile Uncharted devam ettirilebilir fakat bu sefer de serinin ruhuna aykırı olabileceği belirtildi.

Sonuç itibariyle ortada bir Uncharted 5 iddiası dolanıyor ve yeni oyunun gelmemesi için herhangi bir sebep görünmüyor. Yeni oyunun önündeki en büyük engel ise Max Payne 3 gibi serinin ruhunu kaybettirecek bir oyun ortaya çıkabilme ihtimali, çünkü Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu serisinin en iyi oyunu olarak gösteriliyor ve zirvede bırakmanın tadının paradan daha önemli olduğu hem oyuncular tarafında hem de yapımcı stüdyo tarafında ağır basan bir düşünce.

Uncharted 5

Bir önceki yazımız olan Mafia 3 Ucuza Satıldı Steam'den Kaldırıldı! başlıklı makalemizde Mafia 3 Steam Fiyatı, Mafia 3 Steam'de Neden Yok ve Mafia 3 Steam'den Neden Kaldırıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mafia 3 Ucuza Satıldı Steam’den Kaldırıldı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478