Twitter dan Yeni uygulama

, Paylaşımlar ile ne kadar etkili olduğunu mobil platforma taşıdı görebildiği uygulamasını üzerinden yaptıkları.Twitter kullanıcıların site Daha önce ‘analytics.twitter.com’ adresi sayesinde Twitter kullanıcılarına paylaşımlarının kaş kişi tarafından görüldüğünü raporlayan Twitter, benzer bir uygulamayı ilk defa mobil cihazlar veçin devreye girer soktu.

, Paylaşımlar ile ne kadar etkili olduğunu mobil platforma taşıdı görebildiği uygulamasını üzerinden yaptıkları. Twitter kullanıcıların site Daha önce ‘analytics.twitter.com’ adresi sayesinde Twitter kullanıcılarına paylaşımlarının kaş kişi tarafından görüldüğünü raporlayan Twitter, benzer bir uygulamayı ilk defa mobil cihazlar için devreye girer soktu.

Twitter uygulamasını iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazlarında kullananlar, uygulamanın içinde bulunan ‘Görünüm Analytics Ayrıntılar’ kısmından twitter üzerinden yaptıkları paylaşımlarının aldığı etkileşimi görebilecek.

Benzer bir hizmet sünen ‘analytics.twitter., uygulamanın ilk etapta sitede Türkçe, Fransızca sünen Twitter bu com u geçtiğimiz aylarda söylemişti, Japonca İspanyolca dillerinde paylaşımlarda bulunan kişilerin kullanımına sunulacağını duyurmuştu geliyor.

Bu hizmeti akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine sünen ABD merkezli şirketin bu uygulaması imkb şu an için sadece iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda çalışıyor. Şirketin bu uygulamayı Android ve benzeri platformlarda ne zambir söylemişti sunacağı henüz bilinmiyor.

Bir önceki yazımız olan Telefonlarda En Çok Kullanılan 5 Uygulama başlıklı makalemizde en çok kullanılan uygulama, en çok kullanılan uygulamalar ve orta hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Nasa’e insan yaşatmayı düşünüyor Venüs

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478