Türkiye’de Açılacak Olan 3. App Store’un Yeri Belli Oldu!

En çok takip edilen teknoloji şirketleri arasında ilk sırada yer alan Apple’ın Türkiye’de açmayı planladığı 3. mağazasının yeri bu  gün belli oldu. İstanbul’da açılacak olan mağazanın adresi ise İstanbul Çamlıca’da yeni yapılacak olan Emaaar Square adlı alışveriş merkezi olarak belirlendi. Aralık ayında Türkiye’de yeni bir App Store açacağı belli olan Apple’ın bu 3. mağazasının ise  2016 yılının sonuna doğru hizmete girmesi planlanıyor.

Konuyla ilgili olarak Mac Reports adlı internet sitesinde yer alan haberin detaylarına göre, açık ve kapalı alanlar olarak dizayn edilecek olan ve Çamlıca’da yapımına devam edilen yeni AVM’de 3. App Store’la birlikte toplamda 491 mağaza yer alacak. Bunun yanı sıra Emaaar Square’de Anadolu yakasının en büyük sinema salonunun yanı sıra, dünyanın da en büyük akvaryumu ve oldukça büyük bir de havuz yer alacak. Apple’ın Türkiye’de 3. mağazasını açmak istemesinin en önemli sebebi ise Zorlu Center ve Akasya AVM’de açılan App Store mağazalarının yükünü önemli oranda azaltmak.

Emaaaar Square

Yeni açılacak olan 3. App Store’la ilgili olarak en çok merak edilen özelliklerden biri de, mağazanın nasıl bir tasarıma sahip olacağı ancak bu konuyla ilgili henüz hiçbir bilgi yok. Bununla birlikte mağazanın tasarımının Akasya AVM’dekine benzer şekilde olacağı da beklentiler arasında. Ayrıca Apple’ın 3. App Store’da çalışacak olan ekibi belirlemek için çalışmalarına oldukça titiz bir şekilde devam ettiğini de belirtmekte yarar var.

Bir önceki yazımız olan LG G5'in Tasarımı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde lg, LG G5 ve Teknik özellikler hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

GTA’ya Drop Zone Adında Yeni Bir Mod Geldi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478