Turkcell,Vodafone ve Avea’nın Sahur için Bedava internet paketleri

Ramazan ayına girdiğimiz 18 haziran Perşembe günü, 3 operatörde Sahur Kampanyasının detaylarını açıkladı. Her sene olduğu gibi Ramazanda Bedava ücretsiz internet paketleri ile karşımıza çıkan operatörler, sahur da sundukları internet paketleri ile kullanıcılarına hediye sunmaya devam ediyor.

Gece yatmayıp sahura kadar uğraşacak bir şey arayan insanlar muhtemelen yataklarında telefon ile uğraşmakta. Evinde Wifi olmayan veya memleketinde olanlar için telefon sadece oyun oynama aracı olacaktır. Operatörler bunu düşünerek 2015 Sahur internet kampanyasını kullanıcılarına sundu.

Turkcell Ramazan Ayı bedava internet paketi:

Turkcell, 3G’li sahur internet kampanyasını 02:00-06:00 saatleri arasında sunmakta. Aylık Limit olarak2 GB (AYLIK) Belirlenmiş. SAHUR yazıp 2222‘ye göndererek katılabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Ayı bedava internet paketi:

Vodafone SADECE FATURALILAR İÇİN: Vodafone’da tıpkı Turkcell gibi Aylık 2GB limiti belirlemiş.KAZAN yazıp 4455 yazıp katılabilirsiniz.

Vodafone SADECE FATURASIZ HATLAR İÇİN: Arkadaşlar üstte verdiğim bilgi Vodafone Faturalı hatlar içindir, bu ise Faturasızlar içindir.  Faturasız hatlar için olan kampanya sahur internet paketi değildir arkadaşlar. Bu kampanya yüklediğiniz ve harcadığınız TL’nin 10 katı kadar konuşma hakkı veren bir kampanyadır. Faturasız hatlar için olan paket 18 Haziran – 19 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz bir mesaj gönderin, faturasız hattınız ile kampanyaya katılın.

Vodafone Faturasız hatlar için internet paketi indirimli: Vodafone ayrıca sadece gece 2’den sabah 6’ya kadar değilde Akşam 10’dan sabah 6’ya kadar kullanabileceginiz 1GB internet paketini sizlere sunmuş. Ramazana özel indirim ile gelen bu 1GB internet paketi özellikle akşam 10’dan itibaren geçerli olması ile dikkat çekiyor. INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz gönderin.

AVEA Ramazan Ayı bedava internet paketi:

En çok paket limiti sunan Avea olmuş. Ramazan boyunca saat 02:00-06:00 ile arası geçerli Günlük 500 MB hak tanıyan Avea sahur internet paketine SAHUR yazıp 5555‘e gönderebilirsiniz. ( SADECE FATURALI )

Bir önceki yazımız olan Kiwi nedir ? Kiwi Android uygulaması indir başlıklı makalemizde kiwi android indir, kiwi indir ve kiwi ios indir hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kiwi nedir ? Kiwi Android uygulaması indir

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478