Turkcell Hediye Sosyal İnternet

Hediye Sosyal İnternet Paketi Kampanyası ile cepten interneti denemek isteyenlere, sınırsız Facebook ve Twitter ilk ay hediye!

Hediye Sosyal İnternet

Daha önce hiç cepten internet kullanımı yapmadıysanız kampanyamıza katılarak, Facebook’a ve Twitter’a ücretsiz erişim ve aylık 20 MB internet içeren Sosyal İnternet Paketi’ne ilk ay ücretsiz sahip olabilirsiniz.
İlk ay ücretsiz..

  • Kampanyaya geriye dönük 90 gün içinde toplam 3 MB altında cepten internet kullanımı yapmış tüm bireysel aboneler katılabilir. Bireysel Hazır Kart genç ve gençplus tarifelerinde yer alan aboneler kampanyaya katılamazlar.
  • Kampanyaya katılan aboneler, Sosyal internet paketine ilk ay ücretsiz sahip olabileceklerdir. Paket, 30 gün boyunca geçerlidir. Paket iptal edilmediği sürece KDV, ÖİV dahil aylık 7 TL ücretten her ay yenilenir. Sosyal internet paketi ile, Facebook’a ve Twitter’a ücretsiz erişim ve aylık 20 MB internet ile diğer sitelere erişimi sağlanacaktır.
  • Mevcutta sosyal paketi ve kontratlı facebook paketi olan aboneler kampanyaya katılamaz.
  • Paket satın alındığı anda aktif olur. Kampanya katılımı için atılan SMS ler ücretsizdir. Bu paketi alan aboneler aynı zamanda Facebook ve Twitter dışındaki sitelerde kullanmak üzere 20 MB internet paketine de sahip olacaklardır. 20 MB’ı aşan kullanımlar ön ödemeli aboneler için KDV ve ÖİV dahil 2 kuruş/100 KB Faturalı aboneler için ise KDV ve ÖİV dahil 5TL/100MB olarak ücretlendirilir. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Paket kullanımlarımları 3.şahıslara devredilemez. Aboneler Twitter’da yer alan, ancak Twitter dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar için kendi mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler. Paket kapsamında verilen haklar sadece mobil.twitter.com’da ve onun altında yer alan içeriklerde kullanılabilir. ücretlendirilirler. Aboneler Facebook’ta yer alan, ancak bu siteler dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalar için kendi mobil internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Aboneler, kampanyaya sadece 1 defa katılabilir.

Satın Alma Seçenekleri

SMS
  • HEDIYE SOSYAL yaz 2222’ye gönder

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava 1 GB İnternet başlıklı makalemizde vodafone 1gb internet, vodafone bedava internet ve vodafone bedava internet 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Vodafone Bedava 1 GB İnternet

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478