Türk Yapımcıdan PS4’e Özel Oyun Geliyor

Cevat Yerli’nin kurucusu ile yöneticisi olduğu Crytek’in sanal gerçeklik üzerine şekillendirdiği yeni oyunu Robinson The Journey hakkındaki detaylar ortaya çıkmıştır. Tamamen Türkçe dublaj olarak yayınlanan Crysis serisi ile Türk oyun severlerin kalbine taht kurmayı başaran Crytek, geçtiğimiz günlerde yeni oyunu Robinson The Journey hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştur.
Cevat Yerli’nin hem kurucusu hem de yöneticisi olduğu Crytek’ten yapılan bir açıklamada, resmi tanıtımı aylar önce gerçekleşen Robinson The Journey isimli oyunun süreli olarak PlayStation 4’e özel olacağı belirtilmiştir. Hatırlanacağı üzere Robinson The Journey ilk olarak bir PC üzerinde tanıtımı sağlanmıştır. Genel kanı olarak oyunun multiplatformlarda yayınlanacağı yönündeyken, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen PlayStation etkinliğinde oyunun PlayStation 4’e özel olacağı yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştır. Sonunda Crytek’ten beklenen açıklama yapıldı. Crytek’ten yapılan açıklamada sanal gerçeklik üzerine kurulu bir yapım olan Robinson: The Journey’in yalnızca çıkış döneminde PlayStation 4’e özel olacağı ve sonrasında ise diğer platformlar için de yayınlanabileceği belirtilmiştir. Bizleri sanal gerçeklik cihazının da yardımı ile dinozorların hüküm sürdüğü bir coğrafyaya götüren Robinson: The Journey için yayınlanan tanıtım yayınlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cicişler Oyun Karakteri Oldular başlıklı makalemizde Cicişler ve Wolfteam hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Cicişler Oyun Karakteri Oldular

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478