Toshiba’nın Sunduğu Fırsatlar

Düşük maliyetli olduğu kadar da ekonomik olmasının yanında ikisi bir arada bilgisayardır. Yani gerektiği zaman notebook veya tablet olarak kullanılabilir olması toplumumuzda birçok kişinin oldukça ilgisini çekmektedir.
Bu fonksiyonel durum daha önce Lenovo ve Asus gibi önemli bilgisayar üreticileri tarafından bazı hibrit modellerini piyasada bulunmuştur. Piyasaya sunulan bu modeller hem tablet hem de notebookların arasında kalıyorken bu defa Toshiba benzer bir modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Satellite Click 10 adındaki ürünün en ayırt edici ve farklı özelliği ise düşük maliyetli olmasından kaynaklanmaktadır. Satellite click 10 ürünün genel özellikleri ise, klavye kısmı ile yaklaşık 1 kilogramağırlığındaki klavyeden ayrıldığında 9 mmlik bir kalınlığı ile 550 gram ağırlığa sahip bir tablete dönüşmektedir. Teknik özelliklere baktığımızda ise Intel Atom X5 işlemci, 8 MP arka 2 MP ön kamera, 2 GB bellek, 32/64 GB SSD depolama alanı ile 10’dokunmatik ekranda 1,900 x 1,200 piksel çözünürlüğü gözlemlemekteyiz. Micro HDMI portu, Micro SD kart slotu ve stereo hoparlör de detayları arasında yer almaktadır.
Toshiba’nın sunduğu fırsatlar ile Windows 10 işletim sistemi ile gelen ürün 349 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olmaktadır. Belirlenen bu fiyat alanında benzer diğer ürünlere veya üst seviye tabletlere göre düşüktür. Bu model taşınabilirliği ön planda tutanlar ya da tablet ihtiyacı hissedenler için oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan LG Gram Ultrabook Geliyor! başlıklı makalemizde lg, lg gram ultrabook ve lg gram ultrabook fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Huawei Nexus 6P İnceleme!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478