Tomb Raider PC Çıkış Tarihi Netleşti!

Xbox konsollarına özel timed exclusive olarak çıkışını gerçekleştiren Rise of the Tomb Raider’ın PC için çıkış tarihi belirlendi. Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aynı zamanda Square Enix’in yayımcılığını üstlendiği Rise of the Tomb Raider’ın nihayet PC için çıkış tarihi belli olmuştur. Microsoft ile yayıncı firma tarafından yapılan anlaşma üzerine zamanlı olarak Xbox One ve Xbox 360 konsollarına özel çıkış yapan oyunun PC ile PlayStation 4 platformlarındaki çıkış tarihleri merak konusu olmuştur. Dün oyunun Steam sayfası üzerinden yayınlanan çıkış tarihiyle beraber PC için merak konusu olan bu soru giderilmiştir.

22

Rise of the Tomb Raider’ın Steam sayfasında yer verilen bilgide, çıkış tarihine göre 2016 Ocak ayı içerisinde PC için oyun raflarındaki yerini alacağı düşünülmektedir. Oyunun PlayStation 4 sürümü için ise hala net bir açıklama yapılmamış olsa dahi 2016’nın son çeyreğinde konsola gelmesi beklenmektedir. Yeni oyun 2013 senesinde ise seriye yeniden başlangıç yapmış olan Tomb Raider oyununun devamı olarak, babasının izinden gitmeyi tercih Lara’nın Suriye’de başlayan macerası daha sonra ise Sibirya’da devam etmesini konu almaktadır. Yani tam manasıyla oyuncuyu etkileyen aksiyona ve kurguya sahiptir. Oyundaki bir diğer etki ise Lara Croft 2013 yılında yaşadıklarını halen unutamamış bir durumda ve özellikle o günlerin etkisi altında kalmıştır. Oyunu bekleyenler tarafından çıkış tarihi merakla beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türklerin En Çok Oynadığı Oyunlar! başlıklı makalemizde Aspphalt 8 Airborne, Grand Left Auto:San Andreas ve Halo:Spartan Strike hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Lenovo K4 Note Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478