Telltale’ın Yeni Batman Oyunu İlk Kez Çoklu Oyuncu Seçeneği İle Gelecek!

Henüz hakkında bilmediğimiz bir çok şey olsa da Telltale tarafından geliştirilen yeni Batman serisi sadece tekli oyuncu üzerine odaklanmayacak. Geçtiğimiz günlerdeyukarıda da bulabileceğiniz üzere fragmanı yayınlanan oyun bizi oldukça heyecanlandırmıştı.

Oynanabilirlik açısından daha önceki Telltale oyunlarına benzer bir macera oyunu olacağını açıkca görebildiğimiz fragmanın dışında Comic-Con’da yapılan duyuruya göre isternirse diğer oyuncular da karar verme aşamasında oynadığımız oyuna katılabilecek.

Oyunun geliştiricileri bazen oyuncuların diğerleri tarafından hangi kararları verecekleri konusunda yardım aldığının farkında. Bu nedenle Crowd Play adını verdikleri bu yeni özelliği ortaya çıkardılar. Telltale açısından bu özellik ilk kez kendi oyunlarında olacak. Eğer bu özellik açılırsa diğer kişiler de verilen kararı oylayarak karar vermede yardımcı olabilecek. Ortaya nasıl durumlar çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Telltale Batman serisinin ilk bölümü 2 Ağustos’ta PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, iOS, ve Android için indirilebilir olacak. Şirket tüm bölümleri yıl sonuna kadar çıkarmayı planlıyor.

Bir önceki yazımız olan Pokémon Go'daki En İyi Pokémon'lar! başlıklı makalemizde en iyi pokemonlar, nintendo ve pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xbox One İndirimde!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478