Steam’ın Yılbaşı İndirimleri 22 Aralık Salı Günü Başlıyor!

Steam’ın en son yaptığı Back Friday, Kara Cuma indiriminin ardından yapacağı en büyük indirimin başlayacağı tarih 22 Aralık olarak belirlenmiş durumda. Büyük indirimin bitiş tarihi ise 4 Ocak olarak belirlenmiş. (Oyun almak istiyorsanız paranızı bu tarihlere göre ayarlayın artık.) Steam’ın en çok önem verdiği indirimlerden biri olan bu yılbaşı indirimlerinde birçok oyunun %75 oranında indirim göreceği, hatta gözden düşmüş pek çok oyunun da %90 oranında indirime gireceği de Steam’ ın indirimleriyle ilgili gelen bilgiler arasında. Bunun yanı sıra, topluluğun seçeceği oyunlara  %50 gibi bir indirim gelebileceğini de belirtelim. Yılbaşı indirimleri sayesinde yeni oyunlarla tanışma imkanının oldukça yüksek olacağını da söylemek gerek.

steam%20sale indirim

Bununla birlikte bu yılın en popüler oyunları arasında bulunan CS:GO, Fallout 4, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, H1Z1, DayZ, Call Of Duty: Black Ops 3 ve daha adını saymadığımız birçok oyunda yapılacak büyük indirimler sayesinde istediğiniz oyunları yapılan indirimler sayesinde kolaylıkla alabileceksiniz. Steam’ın yaptığı bu indirimin oldukça iyi değerlendirmek gerekiyor çünkü bundan sonra uzun bir süre indirim yapılmayacağını söyleyebiliriz. ( En yakın indirim bahar döneminde olabilir.)Ayrıca, yıl başı kapsamında pek çok ünlü adreste yapılacak olan indirimleri de gözden kaçırmamak gerek. Bu nedenle Apple Playstore, Origin, Apple, App Store ve Google Play gibi satış sitelerini de sık sık ziyaret ederek yapılan yılbaşı kampanyalarını takip etmenizde oldukça fayda var.

 

Bir önceki yazımız olan Bu Haftaki En İyi Mobil Oyunlar! başlıklı makalemizde Age Of Empires, Badland 2 ve Beat The Boss hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türkiye’de En Çok Satan Telefonlar Hangileri?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478