Steam’a iade et özelliği geldi

Steam’e iade et özelliği geldi…

Açıldığı günden bu yana oyun alım satımının başkenti haline gelen Valve firmasına ait steam uygulaması , bugünden itibaren ola ki yanlış aldığınız oyunları iade edebilme olanağı sunuyor.

   Düşünün ki normal bir mağazadan oyun aldınız ve oyun kurulumu hatalı çıktı veya aldığınız oyunu değiştirmek istediniz. Biraz sıkıntılı bir durum dahi olsa iade edip değiştirmeniz mümkün. Ancak Steam de böyle bir özellik yoktu taki bugüne kadar. İnsanları Steam den uzaklaştıran bu büyük eksik bugün tarihe karıştı. Artık steam den aldığınız yanlış bir oyun veya hatalı bir oyunu iade edebilme olanağınız var. Aldığınız oyunu Steam’e ‘iade et’ veya ‘Geri ödeme’ gibi bir sistem ile Steam’e geri verip paranızı geri alabiliyorsunuz. Bu sistemi kullanabilmeniz için ürünü aldıktan sonra tam 14 gün deneme var. Steam in yaptığı bir güzellik de oyunu indirmeniz, kurmanız hatta oynamanız bile bir sorun teşkil etmiyor. Yalnızca tek bir şartı var indirdiğiniz oyunu 2 saatten fazla oynamamış olmanız gerekiyor. Bu sayede sistem özelliklerinizin desteklemediği oyunları alıp deneyip memnun kalmazsanız geri iade edebiliyorsunuz… Ancak bir belirtmede bulunmak gerekirsek bu iadelere hediyelerin, filmlerin ve dışarıdan alınıp Steam kütüphanesi sonradan eklenmiş oyunların dahil olmadığını söylemeliyiz. Yani bugüne kadar Steam’den korkuyorsanız bugünden sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Google Play Store’da Turkcell Mobil Ödeme devri başlıklı makalemizde Google Play Store’da Turkcell Mobil Ödeme devri hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsungdan kablosuz şarj aletlerine elveda

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478