Sony Xperia Z2 ve Z3 Telefon ve Çeşitli Tabletleri İçin Android 5.1 Dağıtıldı!

Sony Xperia Üyeleri, Android 5.1 güncellemesini en hızlı şekilde almaya başladı bile. Apple, neredeyse her hafta daha yeni bir iOS sürümü ile bizler ile buluşmakta. Fakat iOS’un en büyük ve en güçlü rakibi olan Android bölümünde de yeni sürüm güncellemeleri her geçen gün bütün hızı ile gelmektedir. Sony Xperia Z3 Android 5.1 aldı mı? Android 5.1 güncellemesine sahip olan çeşitli cihazlar, Sony’nin Xperia serisinin gözdeleri olan Xperia Z3 modeli ve Xperia Z2 modeli oldu. Bu güncelleme sayesinde hem akıllı telefonları, hem de çeşitli tabletleri üs sürüme yükseltebiliyoruz.

Sony Kullanıcıları İçin Yeni Özellikler Belirtildi!

Android 5.1’in en temel bir şekilde getirmiş olduğu özellikler bir yana, Sony kullanıcılarına gelecek olan çeşitli yeni özelliklerde belirtilmiş durumdadır. Sony telefonlara Android 5.1 ile hangi özellikler geldi? Sony şirketi tarafınca sunulmuş olan bu yeniliklere bakarsak eğer, Android 5.1 güncellemesini telefonlarınıza yüklemiş olan Xperia Z2 ve Z3 modeli kullanıcıları çeşitli yeniliklere kavuşacaklar. Seçenekler ve Ayarlar bölümünde yapılmış olan yenileme sayesinde kullanıcılara telefon modları daha da özelleştirilmiş bir şekilde takdim edilecek.

Kamera Sistemi Güçlendirildi!

Kamera sistemi daha da yenilendi. Yepyeni bir şekilde sunulan Linkedin ekleri. Geliştirilmiş kurumsal destek. Bu destek sadece Xperia kullanıcılarına özel bir sistemdir. Smart Wear entegrasyonu sayesinde de Akıllı saatler ile Xperia’lar çok daha güçlü bir şekilde etkileşim haline geçebilecek ve değişimleri gerçekleştirebilecekler.

Bir önceki yazımız olan 500 mAh Bataryalı Telefon Satışa Sunuldu! başlıklı makalemizde 500 mAh bataryalı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG G Watch Üstünde Half-Life Oyununu Çalıştırdılar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478