Sonic 25 Yaşında!

Zamanında evinde SEGA konsolu olup da Sonic oyunlarından birini oynamayan yoktur herhalde. Ya da en azından çoğumuz Nintendo o zamanlar çok yaygın olmadığı için çizgi filmden hatırlıyoruz bu mavi kahramanı. Aslında Sonic mobil platformlara da yabancı değil. Android ve iOS için marketlerde pek çok oyunu bulunmakta.

Son yıllarda Sonic aralarında Super Smash Bros. ve Mario & Sonic gibi oyunlar olan bir çok Nintendo oyununa konuk olmuştu. SEGA şimdilerde fanlarına bir anket gönderdive bu ankete göre oyunculardan bu güne kadar hangi Sonic oyunu oynadıklarını, Sonic ile hangi diğer SEGA veya SEGA dışında Nintendo, Disney, Dragon Ball Z, Capcom, Adventure Time gibi oyunların karakterleri ile aynı oyunda görmek istedikleri hakkında bilgi toplamaya başladı. Hatta daha spesifik olarak Sonic ve Crash Bandicoot, Rachet ve Clank, Mario, ve Mega-Man gibi direk isim bile oylayabiliyorsunuz bu ankette.

Yine aynı ankette SEGA oyuculara hangi tip Sonic oyunlarından daha çok hoşlandıklarını, hangi platformda daha iyi oynayabildiklerini de soruyor.

Bu yıl SEGA Sonic serisinin 25. yılını Temmuz ayında bir fan etkinliği ile kutlayacak. Katılımcılara da gelecekte Sonic ile ilgili neler planladıklarını anlatacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Overwatch Oyun Sonu Videoları Büyük İlgi Görüyor! başlıklı makalemizde overwatch, overwatch play of the game ve oyun sonu videoları hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Overwatch Oyun Sonu Videoları Büyük İlgi Görüyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478