Son Zamanların En Popüler Fotoğrafçılık Uygulaması Fyuse!

Android ve İOS telefonlarda kullanılan son zamanların en popüler uygulamalarından biri olan ‘Fyuse’ ile harika görüntüler elde etmeniz mümkün. Google Play Store’da şu ana kadar 15 bin oy alan ve 3.9  puana sahip olan Fyuse uygulamasını 1 milyon kişinin indirdiğini de ayrıca belirtelim. Bununla birlikte, şu an için Amerika’da oldukça popüler olan uygulamanın, yavaş yavaş dünyanın her tarafına da yayılmakta olduğunu da söylemek gerek.

Fyuse uygulamasının en önemli tarafı, 360 derecelik 3D fotoğraf çekebilmenize olanak sağlaması. Üstelik Fyuse uygulamasının ileri düzeydeki bilgisayar görüntü teknolojiler tarafından da destekleniyor olması, bu uygulamanın en güzel taraflarından biri denilebilir çünkü bu sayede çektiğiniz görüntülerde oluşabilecek kesintiler kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Buna ek olarak Fyuse uygulamasının yaygın bir şekilde kullanılmasının nedenlerinden biri de, arayüz kullanımının oldukça kolay olmasından kaynaklanmakta.

fyuse 2

Fyuse uygulaması ile 3 boyutlu fotoğraf çekebilmek için ekranı sağa kaydırarak ya da eğerek çektiğiniz görüntüleri Fyuse uygulaması üzerinden paylaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Bununla birlikte eğer isterseniz, çektiğiniz görüntülere çeşitli filtreler uygulamanız da mümkün. Fyuse uygulamasının kullanmak isteyenlerin en çok merak ettiği noktalardan biri de, çekilen bu görüntüleri paylaşma konusu. Şu an için bu uygulamayı kullanarak elde edilen görüntülerin sosyal medyada paylaşılırken özelliğini kaybettiğini söylemek gerek ki zaten bu uygulamanın en kötü yanı da bu denilebilir. Ancak uygulamanın web arayüzüne giden linkin paylaşılması durumunda çektiğiniz 3 boyutlu görüntüleri arkadaşlarınıza gösterebilmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Yoğun Siber Saldırılar Türkiye'de İnternet Bankacılığını Çökertti! başlıklı makalemizde Akbank, Anonymus ve Garanti Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2015’in En İyi Dizüstü Bilgisayarları!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478