Snapdragon 820 Kullanan İlk Telefon Tanıtımı Sağlandı

Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 820 kullanan LeTV Max Pro bugün tanıtılacaktır. Geçtiğimiz günlerde Las Vegas’ta başlayan CES 2016’da yeni nesil teknoloji ürünlerinin yanı sıra önümüzdeki dönemde satışa sunulacak olan akıllı telefon modellerinin bazıları da tanıtılmaktadır. Bugün sahne alacak olan Çinli LeTV’nin yapacağı sunumda gücünü Snapdragon 820 yonga setinden alan LeTV Max Pro modelini tanıtmasına kesin gözüyle bakılmaktadır. Zira Çinli üreticinin geçtiğimiz saatlerde paylaştığı görsel bu durumu açık bir şekilde gözler önüne sermektedir.

11

Paylaşılan görselde ise daha önceden de görüntüleri sızdırılmış olan LeTV Max Pro modelinin bir taslağını görmekteyiz. Görseldeki asıl önemli nokta ise 8,2 ile 0’ın koyu renkte olmasıdır. Eğer 8,2 ile 0’ın koyu renkte olması sadece bir tesadüf değilse bu görselin Snapdragon 820 yonga setine bir selam niteliği taşıdığını söylenmektedir. Şunu da dip not olarak belirtilmesi gerekiyor. Daha önce Snapdragon 820 yonga setinin ismi birçok marka ile modelle anılmış fakat hiçbiri hakkında resmi bir açıklama gelmemiştir. Dolayısıyla bugün tanıtılması beklenen LeTv Max Pro eğer Snapdragon 820 ile gelirse Qualcomm’un yeni nesil yonga seti ile resmi olarak tanıtılan ilk telefon olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Acer'dan Windows 10 Mobile Kullanan Jade Primo Telefon! başlıklı makalemizde Jade Primo ve Windows 10 Continuum hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Acer’dan Windows 10 Mobile Kullanan Jade Primo Telefon!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478