Skype grup görüşmesi mobil platformlarda artık sizlerle

Skype, iOS, Android ve Windows Mobile kullanıcıları için uzun zamandır beklenen özelliği sunmak için hazırlıklar neredeyse bitmek üzere. Her ne kadar inanması zor olsa dahi Microsoft’un video görüşme hizmeti Skype’ın ilk beta sürümünün üzerinden yaklaşık 13 yıl geçmiştir.
Temel olarak bakıldığında ise Skype halen video görüşmesi hizmeti sunmakta fakat yıllar içerisinde bu hizmet, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendi, tabii ki gelişmeye devam etmektedir. Ve şimdi ise geride bıraktığı yılları iPhone, Android, iPad ile Windows 10 Mobile için grup görüşmesi özelliği ile kutlamaya hazırlanıyor. Her ne kadar bu platformlarda grup görüşmesi henüz mümkün olmasa dahi Skype’ın söylediğine göre özellik önümüzdeki haftalarda sunulacaktır. Bu arada yapılan açıklamada Skype’ın 750 milyon kullanıcısı ile geride kalan senelerce 2 trilyon dakika bedava video görüşmesine ev sahipliği yaptığı duyurulmuştur. Hizmet 4 yıl önce, Microsoft tarafından satın alındığı belirlendi.

Bir önceki yazımız olan Lenovo K5 Note hangi Özelliklere Sahip başlıklı makalemizde K5 Note, K5 Note Özellikleri ve lenovo hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Lenovo K5 Note hangi Özelliklere Sahip

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478