Samsung’un Yeni Monitorleri Telefonları Kablosuz olarak Şarj Edebiliyor

Samsung’un yeni monitörü SE370’ler dünyanın ilk olarak akıllı telefonları şarj edebilen monitörü olma özelliğini taşımaktadır. Samsung’un bundan sonraki gelişimi ise akıllı telefonlarında kablosuz şarj özelliğine yer vermemesi gibi herhangi durumun olacağı düşünülmemektedir. Reklam politikalarını dahi bu teknolojik özellik üzerine kurmuş olan Samsung, artık çıtayı giderek yükseltmeye yönelmiştir.

Samsung’un Yeni Monitorleri Telefonları Kablosuz olarak Şarj Edebiliyor

Bu firma geçtiğimiz günlerde ise dünyanın ilk akıllı telefonları şarj edebilen monitörü SE370’i duyurmuştur. 23.6 ile 27 inç olacak şekilde iki farklı boyuta sahip olan monitörler, gereksiz kablo yoğunluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olarak telefonların kablosuz şekilde şarj edilmesini sağlamaktadır. Qi kablosuz şarj yuvasıyla kablosuz şarj özelliğini destekleyen monitörler Samsung telefonlarıyla birlikte kullanılmaktadır. 4ms tepki süresine sahip olan monitörde 178 derece görüş açısına sahip PLS panel yer almaktadır. Yeni nesil monitörler 249.99$’dan ön sipariş almaya başlamıştır.
Yeni nesil monitörler ile geleneksel monitörlere oranla çok daha fazla güçlülerdir. Bu konu hakkındaki videoda da göreceğiniz gibi 60 Hz’te çalışabilen geleneksel monitörlere kıyasla S370’ye hiçbir şekilde takılma, tutukluk yapma veya kopma yaşanmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan HP Spectre X2 Ön İncelemesi başlıklı makalemizde 8 mm incelik, alüminyum kasa ve HP Spectre X2 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İphone 6s’in Çıkış Tarihi Ertelendi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478