Samsung’un, Galaxy Note 3 Modeli İçin Sunulan Android Lollipop Güncellemesi Sonunda Türkiye’de!

Nihayet Türkiye’ye de gelen ve şimdiden kullanıcıların büyük çoğunluğunun yüklediği Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi akıllı telefon uygulamaları konusunda birçok yeniliği ve gelişmeyi de beraberinde getirdi. Samsung, Samsung Galaxy Note 3 için bundan yaklaşık 6-7 ay kadar önce Rusya’da startını verdiği Android Lollipop 5.0 güncellemesini Türkiye’de Note 3 kullanıcıları için de sundu. 27 Temmuz’un yani bugünün sabah saatlerinde Kies ile OTA üzerinden kullanıcılara sunulan Android Lollipop güncellemesi Galaxy Note 3 kullanıcılarının büyük çoğunluğuna ulaştı yüklemeler başladı. Aynı zamanda birçok Türk Galaxy Note 3 kullanıcısı güncellemeyi yükledi bile.

 

Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi Beraberinde Galaxy Note 3 İçin Birçok Yeniliği de Getirdi!

Ülkemizde bugün sabah saatleri itibariyle kullanıma giren Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, Galaxy Note 3 kullanıcılarında heyecan uyandırdı. Samsung ve birçok uygulamaya yenilik getiren güncelleme ile kullanıcılar daha da iyiye ulaşmış olacak. Note 3’ün tasarımıyla tam uyumlu güncelleme, TouchWiz ve daha birçok uygulamada işlevsel gelişmeler kazandıracak. Güncellemeyle birlikte performansı ve kalitesi daha da artacak olan TouchWiz ile kullanıcılar daha iyi video ve oyun deneyimi yaşayabilecek.

 

Galaxy Note 3 İle Tam Uyumlu Yenilikler

Samsung Galaxy Note 3 ile 0 uyumluluk gösteren 5.0.2 Lollipop güncellemesi, kullanıcılara büyük yenilikler sağlıyor. Hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi isteyen kullanıcılar için büyük fırsat olan güncelleme, Türkiye’de de hizmete girdi.

Bir önceki yazımız olan 2015 En Hızlı Android Telefonları başlıklı makalemizde 2015 En Hızlı Android Telefonları hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

LG, Kapaklı Android İşletim Sistemine Sahip Telefon İle Yeni Bir Akım Yaratıyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478