Samsungdan yeni selfie reklamı

Samsung’dan Yeni Reklâm

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yaptığı yeni reklâmı ile selfie çubuğu kullananları kızdıracak bu bildirisi sosyal ağlar üzerinde hızla yayılmakta.

Teknoloji ile popüler olma durumu şu an ülkemizde çok yaygı bir konumdadır. Dudakları büzüştürüp çekilen fotoğraflar, onlarca program kullanılıp fotoğraflara efekt koymak, her haberin altına ”hediye et” yazıları ve son olarak şemsiye gibi herkesin yanında taşıdığı selfie çubukları Samsung’un canını sıkmış olacak ki şimdiden ciddi anlamda tepkiler almaya başlamış durumdadır. İşte Samsung’un selfie çubuğu kullananlar hakkında yeni reklâmında şöyle bir söylemde bulunmuş; ”Geldiğimiz durum son olarak bu. İnsanlar teneke konserveye sıkışmış sardalyeler gibi bir çerçeveye sığmaya çalışıyor ve mağara insanları gibi yanlarında çubuklar/sopalar taşıyor”. Bu reklâmdan sonra hem Samsung’a hak verenler hem de şirketin sadece reklam politikası gereği böyle bir söylemde bulunduğunu savunanlar bulunuyor. ‘E yani sonuç olarak bu bir reklâm adamlar tabi ki kendi ürünlerini övecek’ diyenlerde var. Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’de geniş bir kamera açısı bulunmaktadır. Bu kamera açısı sayesinde selfie çubuğu ve benzeri aletler bulundurmadan çekmeniz mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Samsung ve Apple Arasındaki Hukuksal Savaş Sürüyor başlıklı makalemizde apple, appleden samsunga dava ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

İpad mini raflardan kalkıyor

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478