Samsung’dan Apple Pay’e Gönderme Yapılıyor

Son zamanlarda mobil ödeme sistemi için büyük yatırımlar yapmış olan Samsung yeni reklam filmininde ünlü komedyen Hannibal Buress ile Apple’a göndermede bulunmaktadır. Samsung son zamanlarda mobil ödeme hizmeti üzerinde büyük çalışmalar yapılmaktadır. Bu ayın başlarında Avustralya, Brezilya, Singapur, İspanya, İngiltere ve Çin’de Samsung Pay’i hizmete açan firma bu yıl online çevrimiçi ödemeler için kullanıma sunacaktır.

Samsung’un yeni reklam filminde yerini alan Katz’s Delicatessen şarküteri 120 yıldır nakit satış yapıyor ve New York’ta teknoloji karşıtı olarak nitelendirilmektedir. 2012 yılında bir kredi kartı okuyucusu ile hizmet vermeye başlayan Katz Deli’ye Hannibal elinde bir telefon ile geldiği zaman kasiyer ödeme yapamayacağını belirtilmekte fakat Samsung Pay’in her yerde çalıştığını belirterek ödemeyi gerçekleştirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Asus Zenfone 3 Özellikleri Yapılan Testte Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde gfx bench, zenfone 3 ve zenfone 3 özellikleri asus hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Asus Zenfone 3 Özellikleri Yapılan Testte Ortaya Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478