Samsung Uyku Düzeninizi Ölçek İçin Cihaz Yaptı!

Merkezi Güney Korede olan teknoloji devi Samsung yeni ürettiği Samsung SLEEPsense’yi duyurdu!Detaylar haberimizde.

samsung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsung şirketi Nesnelerin İnternet’i katagorise bir katkıda daha bulundu ürettiği uyku izleme insan yaşamı için çok faydalı olacağa benziyor.
Kullanıcıya rahatsızlık vermemek amacıyla 1 cm kalınlığı olan SLEEPsense, yatak veya yastığınızın altında kolayca kullanabilme imkanı sunuyor. Yastığınızın altına koyduğunuzda, siz uyuyana kadar kalbinizin ne sıklıkla attığını, solunum sayınızı izlemenize ve uyku kalitenizi ölçme gibi  EarlySense teknolojisine sahip.

samsung

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Neslerin İnterneti özelliği bulunan SLEEPsense ile evinizde neslerin interneti’ni destekleyen tüm cühazlara rahatlıkla bağlanabiliyorsunuz.Örnet vermek gerekirse; Tv karşısında uyuya kaldığınızda SLEEPsense TV nizi kendi kapatıyor.Bir diğer örnekte çocuk odanısına çocuğunuzu koydunuz ve SLEEPsense yi çocuğunuz uyandığında sizi araması için programladınız.Göreceksiniz ki çocuk uyanıp anne veya baba dediği anda cep telefonunuz aranacak.
Bu yıl raflardaki yerini alması planlanan SLEEPsense’nin fiyatı hakkında şuan için bir açıklama yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Lenovo Yoga Tab 3 Modelini IFA 2015’de Tanıttı! başlıklı makalemizde IFA 2015, lenovo ve lenovo tab3 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Metrobüs: Race in İstanbul iOS’ta!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478