Samsung S Health Tüm Android Cihazlarda!

Samsung, sadece kendi akıllı cihazları için S Health isimli bir sağlık uygulamasını kullanıma sunmuştu. Son derece beğenilen bu uygulamanın artık tüm Android cihazlara gelecek olması son derece önemli bir gelişme olarak görülüyor.

İlk Olarak Kendi Cihazları!

Samsung sağlık uygulaması olan S Health’ı ilk olarak üst düzey akıllı telefonlarında kullanıma sunmuştu. Zamanla diğer cihazlarına da yüklenen bu program sonraki dönemde sadece Samsung markalı cihazlarda kullanılabiliyordu.

Samsung S Health uygulaması çıktığından beri büyük bir ilgiyle kullanılıyor ve oldukça beğeniliyor.

Güncelleme Android’de!

Samsung yaptığı son güncelleme ile birlikte S Health uygulamasında önemli bir değişikliğe gitti. Firma, Samsung markasına sahip olmayan Android cihazlarda da S Health uygulamasının kullanılabileceğini açıkladı.

Uygulamanın tüm Android cihazlarında kullanılması ile birlikte yaygınlaşması ve kullanıcı sayısının oldukça artması bekleniyor.

shealthh

S Health Özellikleri!

Samsung tarafından piyasaya sürülen S Health ile birlikte yaktığınız kalori miktarını görmeniz mümkün. Programın yüklü olduğu cihazınızı taşıyarak bu bilgiyi görebiliyorsunuz.

S Health ile birlikte yürüdüğünüz ve koştuğunuz mesafe miktarını görmeniz de mümkün olmaktadır. Uygulama ile birlikte spor, egzersiz, beslenme gibi günlük aktivitelerinizi düzenli olarak takip etme şansına da sahipsiniz.

S Health programının en önemli noktalarından biri de kişisel bilgilerinize özel olarak sağlıklı yaşam için sunacağı tavsiyeleri de alabilirsiniz. Yani, sizin özelliklerinize göre yaşam tavsiyeleri alabiliyorsunuz. Üstelik bunu da her gün düzenli olarak görebiliyorsunuz.

S Health programını sadece Samsung cihaz kullananlar değil tüm Android işletim sistemine sahip cihazlardan kullananlar, Google Play Store‘den ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirler.

S Health uygulaması sayesinde daha sağlıklı bir yaşam şansı elde edebilirsiniz. Uygulamayı düzenli olarak takip etmenizde ve önerileri uygulamanızda büyük fayda vardır.

 

Bir önceki yazımız olan HTC One A9'dan Uçuk Fiyat! başlıklı makalemizde htc, htc a9 ve htc a9 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PlayStation VR Fiyatı Belli Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478