Samsung, Note 5’i Test Sürecine Soktu

amsung firmasının Galaxy Note 5‘i tanıtmasına uzun bir sürenin olmasına rağmen internet ortamında birden fazla sızıntı haberleri yer alamaya başladı. Yaklaşık olarak 1 ay önce Galaxt Note 5 modelinin oldukça yüksek bir PPI değerine sahip olacağını internet üzerinde sızdırılmıştı. Geçtiğimiz bir kaç günden bu yana Note 5 hemde Note 5 Edge modellerina ait olan teknik özellikler internet ortamında yayınlandı.

sm2

 

Html5Test.com üzerinde ZenZore kod adıyla ortaya çıkan cihaz, Galaxy Node 5 Edge modeline ait.Yazının alt tarafında yer alan görsellerde, Note 5 Edge cihazının içerisinde Samsung‘un geliştirmiş olduğu Browser 3.2‘yi çalıştırdğını görebiliyoruz. Yaklaşık olarak 503 puan alan Samsung‘un tarayıcısının oldukça yüksek puana sahip olduğu görülüyor. Nexus 5‘in ve Pantech Vega Iron 2‘nin, Android 5.1.1 işletim sistemiyle birlikte Chrome 42 üzerinde almış olduğu 515 puana göre karşılaştırıldığında Samsung‘un tarayıcısını oldukça yüksek bir puana sahip olduğunu görebiliyoruz.

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Turkcell’in En Akıllı Telefonu T60 başlıklı makalemizde Turkcell T60, Turkcell T60 fiyatı ve Turkcell T60 inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Turkcell’in En Akıllı Telefonu T60

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478