Samsung Marshallow Güncelleme Tarihleri Belli Oldu!

Samsung cihaz kullanıcılarının beklediği Marshallow güncellemesinin tarihinin sızdırılmasının ardından kullanıcıların oldukça rahatlamış olduğunu söylemek gerek. Güncellemeler hakkında gelen bir habere göre, Android 6.0 Marshallow güncellemesi iki aşamada gelecek. İlk aşamada en yüksek Samsung cihazlara gelecek olan güncelleme yavaş yavaş ikinci aşamada bulunan telefonlara da gelecek ve aşama aşama tamamlanmış olacak. Samsung ailesinin ilk güncellemesi önümüzdeki ay içerisinde Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy Note 5 cep telefonlarına gelecek. Ocak 2016 tarihinde güncellemenin geleceği ikinci aşamadaki telefonlar olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge olacak. Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4’e Şubat 2016 tarihinde gelecek olan 3. güncellemenin ardından gelecek güncelleme beklentileri birinci aşamadaki telefonlar olan Galaxy S5 ve Galaxy Alpha telefonlara olsa da, bu telefonların henüz teknik onay almadığını ancak buna rağmen güncelleme tarihinin Mart 2016 olarak belirlendiğini söyleyelim.

Android 6.0 Marshallow

Samsung’un ikinci aşama cihazları olan Galaxy A8 ve A7 model telefonlar Nisan 2016 ayında güncelleme alırken, Android güncellemesini Galaxy E7 ve E5’in ise Haziran ayında almasının beklendiğini söyleyebiliriz.

Öte yandan ilk aşamada bulunan telefonlar olan Galaxy S5 ve Galaxy Alpha’nın yanı sıra ikinci aşamadaki telefonların çıkış tarihleri kesin olmasa da, bu tarihleri unutmamakta fayda var.

Her ne kadar Samsung cephesinden gelen sızıntılara göre net bir tarih vermiş olsakta, Samsung’un herhangi bir tepki almamak için bu güncellemeleri erken verebileceğinin de altını çizmiş olalım.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin Yeni Versiyonları Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde Galaxy A serisi, samsung galaxy a5 ve Samsung Galaxy A7 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin Yeni Versiyonları Ortaya Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478