İşte Samsung Galaxy s7+ Özellikleri

Samsung Galaxy s7 Özellikleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsun’un yeni çıkacak olan tableti Samsung galaxy S7 hakkında sürekli yeni spekülasyonlar ortaya çıkıyor. İki farklı ekran boyutu bulunacağı söylenen tabletin diğer özellikleri de yavaş yavaş duyurulmaya başlandı. Ayrıca hangi ekran boyutu seçeneğini satın alırsanız alın Samsung Galaxy Tab S7+ yanında S Pen kalem de hediye edilecek.

Samsung Galaxy Tab S7+ İncelemesi

Samsung Galaxy s7 Özellikleri

5G uyumlu olarak üretilen Samsung Galaxy Tab S6 yalnızca Güney Kore’de satışa çıkmıştı. Bir üst model olan Samsung Galaxy Tab S7+’da 5G desteği sunulmuştu. Bu teknolojinin kapsamının daha da genişlemesi beklenmekte. Bu kez yeni model sadece markanın kendi ülkesinde değil, Amerika ve Avrupa’da da satışa sunulacak. Ayrıca cihazın S20 serisi telefonlar ile olan benzerliğinden ötürü Tab S20 olarak adlandırılacağını iddia edenler de mevcut. Şirket ise henüz bununla ilgili herhangi bir açıklama yapmış değil.

Samsung Galaxy s7+

Samsung Galaxy s7+ Özellikleri Yeni amiral gemisi tabletin CCC belgesi ile çıkacağı belli oldu. Bu belge Çin tarafından verilmiş. Aslında ürünlerin test edilip çeşitli kriterlere göre değerlendirilmesini içeriyor. Bunun sonucunda da ürün ithal edilebilmesi için onay alıyor. Ayrıca ürünle ilgili birtakım standartlar da belli oluyor. Bu belgeye göre Samsung Galaxy S7+ en az 9800 mAh batarya bulunduracak. Markanın ise belgedeki bu standardın üstüne çıkmayı beklediği açık. GalaxyClub tarafından yayınlanan rapora göre amiral gemisi yeni tablet EB-BT975ABY model numarası ile üretilen 10090 mAh kapasiteli batarya bulunduracak.

Tabletin farklı ekran boyutu seçenekleri de 11 ve 12.4 inç olarak belirlenmiş. Bu özellikleri ile bir önceki model Galaxy Tab S6’dan %20 daha büyük ekran vadediyor. Ayrıca S6’da kullanılan bataryanın 7040 mAh kapasiteli olduğu göz önüne alındığında yeni modeldeki pil kapasitesi de %40 artırılmış. Böylece daha profesyonel işlemlerinizi daha uzun süreli olarak Samsung Galaxy Tab S7+ ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun yeni tabletlerini üretirken Apple iPad Pro modelleri ile yarışabilecek nitelikte ürünler tasarlamaya çalışıyor. Bu yüzden de daha büyük ekran ve artan pil kapasitesine rağmen S7’nin ekran yenileme hızı konusunda tatmin edeceği düşünülüyor. Ayrıca tam olarak kesin olmasa da cihazın Android 10 işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Normal şartlarda tabletin lansmanı 2020 yazında yapılacaktı. Ancak koronavirüs salgını sebebiyle tanıtımın online olarak yapılması söz konusu.

Bir önceki yazımız olan Hangi Tarayıcı Daha Kullanışlı başlıklı makalemizde Hangi Tarayıcı Daha Kullanışlı ve tarayıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kitap Okuma İçin En İyi 3 Tablet

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478