Samsung Galaxy S7’nin Yeni Konsepti Oylamaya Sunuldu!

Samsung’un telefon üretme konusunda çok hızlı çalıştığı hepimizin malumu. Bundan dolayı Samsung, Galaxy S7’yi tanıtmasının üzerinden sadece 1 ay gibi bir zaman geçmesine rağmen, testlere başladı bile. Bununla birlikte, testlerine başlamış olsa da, Galaxy S7’nin bütün görsellerinin henüz yayınlanmamış olması herkesin kafasında soru işareti bırakmışa benziyor diyebiliriz. (Bu güne kadar internette yayınlanan görsellerinin sadece arka ve yan kısımları olduğunu da hatırlatalım.)

Samsung Galaxy

 

Kullanıcılar olarak Galaxy S7’nin klasik bir tasarımla gelmesini beklesek te, şu anda ortalıkta dolaşan cihaz görsellerinin hepimizi oldukça heyecanlandırdığını da söylemeden geçmemek gerek. Öte yandan, kullanıcıların yeni Galaxy S7 çıkmadan önce hayranları konsept tasarımlar üretmeyi artık geleneksel hale getirdiğini de belirtelim. Kullanıcıların bu huyunu bilen ünlü haber sitesi Sam Mobile’ de bir okuyucudan gelen Galaxy S7’nin yeni görsellerini paylaşarak bu konuda kullanıcıların fikrini öğrenmek istemiş. Bu görsellerin yanı sıra, sitede yer alan küçük bir anketin varlığından da bahsetmek gerek. Samsung Galaxy S7’nin yeni görselleri ile ilgili olarak hazırlanan bu küçük ankette sorulan sorular ise, “Güzel, bence Galaxy S7’nin klasik tasarımından şaşmaması iyi olmuş” ,”Eh işte klasik Galaxy” , “Samsung biraz boğazından kessin ve yeni tasarımcı alsın, bıktık artık eski tasarımından” ve “Tasarımı geç, fiyatı ne kadar bunun?” şeklinde. Anketten çıkacak olan sonuç henüz belli değil ancak bu yeni görsellerin kullanıcıları daha çok heyecanlandırdığı ve yeni tasarım hakkında çok daha fazla merak uyandırdığı da önemli bir gerçek diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Snapdragon 820 Kullanacak İlk Telefon Belli oldu başlıklı makalemizde en iyi mobil işlemci ve snapdragon 820 kullanan telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Snapdragon 820 Kullanacak İlk Telefon Belli oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478