Samsung Galaxy S7’nin Render Görselleri Sızdırıldı!

Samsung’un 2016 yılı içerisinde çıkaracağı yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S7 ile ilgili olarak her geçen gün ortalıkta yeni söylentiler dolaşsa da, bu söylentilerin büyük bir kısmı dişe dokunur önemli özellikler değil. Bununla beraber, Galaxy S7 ile ilgili olarak şu ana kadar görsel özellik olarak net bir veri yoktu ancak bu gün içerisinde ITSkins, Galaxy S7’nin oldukça merak edilen render görsellerini sızdırdı. Bunun yanı sıra, ITSkins’in  daha önce de pek çok cihazın görsellerini sızdırdığını da belirtelim.

Galaxy s

Bu gün içerisinde ITSkins’ten ulaştığımız bu bilgilere göre, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 143.34×70.8×6.94 mm boyutlarına sahip. Bu da Galaxy S7’nin görsel olarak Galaxy S6’dan pek farklı olmayacağını gösteriyor diyebiliriz. Galaxy S7 ile birlikte sızdırılan bir başka render görüntüsü ise, Galaxy S7 Plus’a  ait.163.32×82.01×7.82 mm ölçülerine sahip olan Galaxy S7 Plus ise 2014 yılı içerisinde piyasaya sürülen Galaxy Mega S2’nin ölçülerine benzediğini de belirtelim. Bu da Galaxy S7 Plus’ın 6 inç lik bir ekran boyutuyla geleceğinin en önemli göstergesi diyebiliriz. Ayrıca render görsellerinden tahmin edebildiğimiz kadarıyla yeni Galaxy S7’nin görsel özelliklerinin S6’ya çok benzediğini de söyleyebiliriz. Galaxy S7’ye ilişkin teknik detaylarda ise, Qualcomm Snapdragon 820 çipsetle geleceğini daha önceden zaten biliyorduk. Hatta Galaxy S7’nin Snapdragon 820 ve Exynos 8890 olarak iki farklı çipset ile geleceği de telefonla ilgili konuşulan teknik detaylar arasında.

Bir önceki yazımız olan İPhone 7'de Bulunması Beklenen Özellikler! başlıklı makalemizde apple ve iPhone 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Tag Heuer Akıllı Saat Yoğun İlgi Görüyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478