Samsung Galaxy S7’de Bulunması Beklenen Özellikler!

2016 yılında çıkması beklenen en önemli telefon modellerinden biri olan Samsung Galaxy S7’nin özellikleri gün geçtikçe netleşmeye devam ediyor.

Galaxy S serisinin tüm özelliklerine sahip olması beklenen telefonun şimdiden birkaç özelliği netleşmiş olsa da, henüz belli olmayan özellikleri kullanıcılar için en çok merak edilen konulardan biri haline gelmiş durumda. Bu netleşmeyen konulardan ilki ise, telefonun hangi malzeme kullanılarak üretileceği konusu. Genel olarak telefonun Samsung Galaxy S6 ile aynı materyal kullanılarak üretilmesi beklense de, hatırlayacağınız gibi Galaxy S6’da kayma sorunu bulunmaktaydı. Bu nedenle bu sorun giderilebilirse oldukça iyi olacak diyebiliriz.

Galaxy S7′ de bulunmasını beklediğimiz 2. özellik ise TouchWiz ara yüzü çünkü Galaxy S6 ve Note 5’te karşılaştığımız özelliklerden biri olan TouchWiz ara yüz özelliği, daha kullanışlı ve daha ince bir yapıya sahip.

TOUCHWİZ

Galaxy S7′ de bulunması istenilen bir diğer özellik ise uygulamalar özelliğinin Galaxy S6′ da kinin aksine daha az olması çünkü bu sayede telefonun daha kullanışlı bir yapıya sahip olacağını söylemek mümkün olabilir.

Bir diğer önemli özellik ise 4K video düzenleyicisi özelliği. Telefonu video kaydı için almak isteyenler, videolarını düzenlemek için gerekli olan bu özelliğe oldukça sevinecekler diyebiliriz.

Bunun yanı sıra yenilikçi fakat kullanışsız özelliklerden biri olan 3D Live Photos özelliğinin Galaxy S7’de bulunmasının istenmediğini de belirtmek gerek çünkü bu uygulama sayesinde telefon en fazla 0.5 saniye hızlanabilmekte.

Ayrıca suya karşı dayanıklılık özelliği de Galaxy S7′ de bulunması istenilen özelliklerden biri çünkü en azından sıçramalara karşı telefonun dayanıklı olması oldukça önemli.

Galaxy S7’de kullanıcıların olmasını beklediği son özellik ise Galaxy S6′ da kullanılan hoparlörün daha gelişmiş olarak yer alması çünkü Galaxy S6’da kullanılan hoparlör al kısımda bulunduğundan dolayı çokta iyi bir performans sergileyemiyordu.

 

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Google Uygulamalarından Bazılarını Telefonunuza Yükleyerek Android Keyfi Yaşamanız Mümkün! başlıklı makalemizde android marshmallow, Google Fotoğraflar ve Google uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Google Uygulamalarından Bazılarını Telefonunuza Yükleyerek Android Keyfi Yaşamanız Mümkün!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478