Samsung Galaxy S7 ile Galaxy S7 Plus kılıflarının görselleri

Samsung’un gelecek yıl en önemli silahlarından olacak Galaxy S7 ile Galaxy S7 Plus modellerinin kılıfları internete sızdırılmış. Görseller tasarım konusunda ipuçları vermektedir. Amiral gemi modellerinin lanse edilmesinden önce ki hazırlanan kılıf görsellerinin internete sızdırılmasına alıştık. Son olarak ise Samsung’un gelecek yıl için planlamış olduğu Galaxy S7 ile Galaxy S7 Plus amiral gemi modellerinin kılıfları internete sızdırılmıştır. Genellikle akıllı telefon üreticileri, aksesuarların kısa sürede hazır olması düşüncesi ile amiral gemi modellerinin nihai kalıplarını aksesuar üreticilerine göndermekte ve sızıntılar da genelde bu süreçte yaşanmaktadır. Yeni sızıntılar Galaxy S7 ile Galaxy S7 Plus modellerinin kılıflarını da ortaya çıkarmıştır.

11

Galaxy S7 amiral gemi modeli tasarım bazında Galaxy S6 modelinden farklı değildir. Yuvarlatılmış köşelerin yanında butonlar ile kameranın dizilimi aynen korunmaktadır. Yeni tasarımdaki en büyük farksa Home butonunun artık keskin köşelere sahip olmasıdır. Ölçüler ise; 143.37 x 70.8 x 6.94 mm olacak şeklinde yani Galaxy S6’dan biraz daha kalın bir modeldir. Galaxy S7 modelinin 5,2 inçlik 2K ekrana sahip olması bekleniyorken, Galaxy S7 Plus modelinde ise 6 inçlik bir ekran yer alacaktır. Kılıf görselleri de bu iddiaları doğrular niteliktedir. Şimdilik sızıntılara karışmasa da 5.2 inçlik iki kenardan kavisli Galaxy S7 Edge ile 5.7 inçlik tek kenardan kavisli Galaxy S7 Edge Plus modelleri de mevcuttur. Galaxy S7 ile Galaxy S7 Edge modellerinin Şubat ayında MWC 2016 fuarında lanse edilmesi beklenmektedir. Galaxy S7 Plus ile Galaxy S7 Edge Plus ise yaz aylarına doğru sarkabilir. Tüm modellerde bölgelere göre Samsung’un özelleştirilmiş Exynos 8890 yonga seti ya da Snapdragon 820 yonga seti kullanılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Lumia 650'nin Detayları Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizde Lumia 550, Lumia 650 ve Lumia 750 hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Türklerin En Çok Oynadığı Oyunlar!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478